Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Ford C-MAX

ford c-max

Ford C-MAX jest samochodem osobowym zaliczanym do segmentu pojazdów typu minivan. Jego cechą charakterystyczną jest przestronne wnętrze, dzięki któremu możliwe jest przewożenie nawet 5 osób w komfortowych oraz bezpiecznych warunkach. Pojazd posiada wyposażenie, dzięki któremu podróż nie jest męcząca nawet po przejechaniu wielu kilometrów. Opisywane auto jest kompaktowym minivanem, więc pomimo swojego przestronnego wnętrza nie posiada dużych rozmiarów, co znacznie ułatwia wykonywanie wielu manewrów na drogach. Jest to dobry samochód mogący służyć jako pojazd rodzinny.


Forda C-MAX I produkowano w latach 2003-2010 w wersji 5-drzwiowej z napędem na przednie koła. Moc była przenoszona na układ napędowy przy pomocy 5 lub 6-biegowej skrzyni manualnej, ale dostępne były również modele z automatyczną skrzynią biegów posiadającą 4 lub 6 przełożeń. Silniki benzynowe oraz dieslowskie były dostępne w zakresie pojemności 1.6-2.0 litra. Generowały one moc 100-145 KM (benzyna) lub 90-136 KM (diesel).


Druga generacja znana pod nazwą Ford C-MAX II jest samochodem posiadającym odświeżony wygląd w porównaniu z generacją pierwszą. Ten 5-drzwiowy minivan jest produkowany od 2012 roku i posiada napęd na przednią oś oraz automatyczne (6 biegów) i manualne (5 i 6 biegów) skrzynie biegów odpowiedzialne za przenoszenie napędu na tą oś. Silniki benzynowe 1.6 generują moc 85-182 KM, a diesle 1.6-2.0 generują moc na poziomie 95-163 koni mechanicznych. Są to więc dynamiczne jednostki radzące sobie z dużymi obciążeniami.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu ford c-max?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Ford C-MAX jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Ford C-MAX. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt