Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Ford Tourneo Connect

 • Ford Tourneo Connect

  Ford Tourneo Connect Sprzedaje Salon Forda W Toruniu , topowa wersja wyposażenia FV 23%

  79900
  Rok produkcji:
  2016
  Przebieg:
  2300 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  120 KM
  Poj. silnika:
  1499 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam
 • Ford Tourneo Connect II (2013-)

  Ford Tourneo Connect II minibus , full wyposażenie , system start-stop

  36900
  Rok produkcji:
  2014
  Przebieg:
  48000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  101 KM
  Poj. silnika:
  998 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Pojazd osobowy i dostawczy znany pod nazwą Ford Tourneo Connect jest samochodem zaliczanym do grona aut typu van. Auto tego rodzaju może służyć do przewozu większych grup osób lub dużych i ciężkich ładunków. W związku z tym liczba miejsc waha się w granicach 2-8 w zależności od wybranej wersji. Osobowy model może służyć jako auto rodzinne lub nawet jako taksówka, a samochód dostawczy posiada przede wszystkim zastosowania komercyjne. Z samochodu tego korzystają bardzo często małe przedsiębiorstwa, które cenią sobie jego właściwości dostawcze lub transportowe dla pasażerów.


Ford Tourneo Connect I był produkowany w latach 2002-2013. Był to 4, 5 lub 6-drzwiowy minivan charakteryzujący się wzmocnioną konstrukcją, która jest w stanie utrzymywać dużą masę i związaną z nią przeciążenia. Różne układy i systemy wpływają pozytywnie na komfort oraz bezpieczeństwo jazdy. Prezentowany samochód posiadał napęd na przednią oś oraz było zasilane przez silniki 1.8 litra (diesel) oraz 2.0 litra (benzyna).


Ford Tourneo Connect II to samochód produkowany od 2012 roku aż do dziś. Oprócz wyglądu zewnętrznego, zmianie uległo wyposażenie, dzięki któremu pojazd jest mocniejszy, wygodniejszy i bezpieczniejszy. Auto nadal posiada przedni napęd, na który moc jest przenoszona przy pomocy 6-biegowej skrzyni automatycznej lub manualnej. Silniki benzynowe oraz dieslowskie posiadają pojemność wahającą się w granicach 1.0-2.5 litra. Moc tych jednostek napędowych to poziom 75, 95, 100, a także 150 koni mechanicznych.

Polska

Ford Tourneo Connect - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Ford Tourneo Connect w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt