Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Ford Tourneo Connect

ford tourneo connect

Pojazd osobowy i dostawczy znany pod nazwą Ford Tourneo Connect jest samochodem zaliczanym do grona aut typu van. Auto tego rodzaju może służyć do przewozu większych grup osób lub dużych i ciężkich ładunków. W związku z tym liczba miejsc waha się w granicach 2-8 w zależności od wybranej wersji. Osobowy model może służyć jako auto rodzinne lub nawet jako taksówka, a samochód dostawczy posiada przede wszystkim zastosowania komercyjne. Z samochodu tego korzystają bardzo często małe przedsiębiorstwa, które cenią sobie jego właściwości dostawcze lub transportowe dla pasażerów.


Ford Tourneo Connect I był produkowany w latach 2002-2013. Był to 4, 5 lub 6-drzwiowy minivan charakteryzujący się wzmocnioną konstrukcją, która jest w stanie utrzymywać dużą masę i związaną z nią przeciążenia. Różne układy i systemy wpływają pozytywnie na komfort oraz bezpieczeństwo jazdy. Prezentowany samochód posiadał napęd na przednią oś oraz było zasilane przez silniki 1.8 litra (diesel) oraz 2.0 litra (benzyna).


Ford Tourneo Connect II to samochód produkowany od 2012 roku aż do dziś. Oprócz wyglądu zewnętrznego, zmianie uległo wyposażenie, dzięki któremu pojazd jest mocniejszy, wygodniejszy i bezpieczniejszy. Auto nadal posiada przedni napęd, na który moc jest przenoszona przy pomocy 6-biegowej skrzyni automatycznej lub manualnej. Silniki benzynowe oraz dieslowskie posiadają pojemność wahającą się w granicach 1.0-2.5 litra. Moc tych jednostek napędowych to poziom 75, 95, 100, a także 150 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu ford tourneo connect?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Ford Tourneo Connect jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Ford Tourneo Connect. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt