Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Ford Freestyle

ford freestyle

Samochód znany pod nazwą Ford Freestyle to crossover, który łączy w sobie cechy pojazdu terenowego oraz auta typu kombi. Jest to więc bardzo pojemne i przestronne auto osobowe, w którym można zmieścić 6-7 osób. Pojazd ten więc spełnia zadania dużego auta rodzinnego, ale może też być wykorzystywany jako taksówka czy też auto do transportu międzynarodowego. Jak widać posiada ono wiele zastosowań i zapewnia bardzo wysoki poziom komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy.


Opisywane auto Ford Freestyle charakteryzuje się wzmocnioną konstrukcją. Dzięki niej możliwe jest przewożenie dużych obciążeń generowanych przez pasażerów oraz ich bagaże. Pojazd posiada również wyposażenie poprawiające komfort i bezpieczeństwo jazdy, a także dysponuje systemami odpowiedzialnymi za wydajną jazdę w terenie o małym, a także średnim poziomie trudności.


Prezentowany Ford Freestyle - pojazd crossover o nadwoziu kombi jest produkowany od 2005 roku. Jego masa własna to poziom prawie 1800 kg, a pojemność zbiornika paliwa to poziom 72 litrów. W opisywanym pojeździe stosowane są jednostki napędowe o pojemności 3.0 litra. Zapewniają one maksymalną moc 203 koni mechanicznych przy momencie obrotowym 281 Nm (4500 obrotów na minutę). W aucie zastosowano systemy ABS i ASR, które odpowiadają za zapewnienie bezpiecznej jazdy w różnych warunkach terenowych, a także pogodowych. Zużycie paliwa stoi na poziomie 10,2 litra na 100 km, a w pojazdach z napędem na cztery koła jest to poziom 11,2 litrów na 100 km. Prezentowany samochód posiada bezstopniową skrzynię CVT.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu ford freestyle?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Ford Freestyle jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Ford Freestyle. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt