Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Ford Freestyle

 • Ford Freestyle

  Ford Freestyle klima , 203 KM , benzyna+LPG

  26300
  Rok produkcji:
  2006
  Przebieg:
  119737 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna+LPG
  Moc silnika:
  203 KM
  Poj. silnika:
  3000 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Samochód znany pod nazwą Ford Freestyle to crossover, który łączy w sobie cechy pojazdu terenowego oraz auta typu kombi. Jest to więc bardzo pojemne i przestronne auto osobowe, w którym można zmieścić 6-7 osób. Pojazd ten więc spełnia zadania dużego auta rodzinnego, ale może też być wykorzystywany jako taksówka czy też auto do transportu międzynarodowego. Jak widać posiada ono wiele zastosowań i zapewnia bardzo wysoki poziom komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy.


Opisywane auto Ford Freestyle charakteryzuje się wzmocnioną konstrukcją. Dzięki niej możliwe jest przewożenie dużych obciążeń generowanych przez pasażerów oraz ich bagaże. Pojazd posiada również wyposażenie poprawiające komfort i bezpieczeństwo jazdy, a także dysponuje systemami odpowiedzialnymi za wydajną jazdę w terenie o małym, a także średnim poziomie trudności.


Prezentowany Ford Freestyle - pojazd crossover o nadwoziu kombi jest produkowany od 2005 roku. Jego masa własna to poziom prawie 1800 kg, a pojemność zbiornika paliwa to poziom 72 litrów. W opisywanym pojeździe stosowane są jednostki napędowe o pojemności 3.0 litra. Zapewniają one maksymalną moc 203 koni mechanicznych przy momencie obrotowym 281 Nm (4500 obrotów na minutę). W aucie zastosowano systemy ABS i ASR, które odpowiadają za zapewnienie bezpiecznej jazdy w różnych warunkach terenowych, a także pogodowych. Zużycie paliwa stoi na poziomie 10,2 litra na 100 km, a w pojazdach z napędem na cztery koła jest to poziom 11,2 litrów na 100 km. Prezentowany samochód posiada bezstopniową skrzynię CVT.

Polska

Ford Freestyle - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Ford Freestyle w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt