Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Ford Escape

 • Ford Escape

  Ford Escape przyciemniane szyby , 181 KM , SUV

  67000
  Rok produkcji:
  2012
  Przebieg:
  35000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  181 KM
  Poj. silnika:
  1600 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Samochód marki Ford Escape jest pojazdem osobowym zaliczanym do klasy kompaktowych pojazdów typu SUV. Pomimo swoich mniejszych rozmiarów w porównaniu z innymi autami tej klasy, prezentowany model jest w stanie zapewnić przestronne wnętrze i odpowiednią ilość miejsca dla 5 osób. Oznacza to, że opisywane auto może spełniać swoje zadania jako pojazd rodzinny. Należy pamiętać o wysokim komforcie i bezpieczeństwie jazdy oraz możliwości dynamicznego, bezpiecznego i wydajnego jeżdżenia w terenie o małym stopniu trudności. Można więc śmiało stwierdzić, że Ford Escape jest samochodem wielofunkcyjnym.


Prezentowany samochód Ford Escape produkowany jest na platformie Ford CD2 i charakteryzuje się wzmocnioną konstrukcją umożliwiającą jazdę w trudniejszych warunkach. Pierwszą generację Forda Escape produkowano w latach 2000-2012. Był to pojazd, w którym za przenoszenie mocy na napęd odpowiadała 5-biegowa skrzynia manualna lub 4-biegowa przekładnia automatyczna. Jeśli chodzi o silniki to dostępne były wersje z jednostkami napędowymi 2.0, 2.3 oraz 3.0 litra. Ich moc to poziom 129, 155, 158 lub 203 koni mechanicznych. Jeden z silników 2.3 litra jest wyposażony dodatkowo w silnik elektryczny zwiększający moc oraz ekonomiczność auta.


W latach 2007-2012 w Ameryce Północnej produkowano drugą generację Ford Escape. Dokonano wielu modernizacji, dzięki którym auto było jeszcze bardziej wygodne, bezpieczne i mogło konkurować z innymi autami tego segmentu. Samochód ten posiadał takie same skrzynie biegów jak modele pierwszej generacji. Zastosowano również silniki 2.3 i 3.0 litra (w tym 2.3 z silnikiem elektrycznym) zrezygnowano tylko z jednostki napędowej o pojemności 2.0 litra.

Polska

Ford Escape - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Ford Escape w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt