Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Ford Escape

ford escape

Samochód marki Ford Escape jest pojazdem osobowym zaliczanym do klasy kompaktowych pojazdów typu SUV. Pomimo swoich mniejszych rozmiarów w porównaniu z innymi autami tej klasy, prezentowany model jest w stanie zapewnić przestronne wnętrze i odpowiednią ilość miejsca dla 5 osób. Oznacza to, że opisywane auto może spełniać swoje zadania jako pojazd rodzinny. Należy pamiętać o wysokim komforcie i bezpieczeństwie jazdy oraz możliwości dynamicznego, bezpiecznego i wydajnego jeżdżenia w terenie o małym stopniu trudności. Można więc śmiało stwierdzić, że Ford Escape jest samochodem wielofunkcyjnym.


Prezentowany samochód Ford Escape produkowany jest na platformie Ford CD2 i charakteryzuje się wzmocnioną konstrukcją umożliwiającą jazdę w trudniejszych warunkach. Pierwszą generację Forda Escape produkowano w latach 2000-2012. Był to pojazd, w którym za przenoszenie mocy na napęd odpowiadała 5-biegowa skrzynia manualna lub 4-biegowa przekładnia automatyczna. Jeśli chodzi o silniki to dostępne były wersje z jednostkami napędowymi 2.0, 2.3 oraz 3.0 litra. Ich moc to poziom 129, 155, 158 lub 203 koni mechanicznych. Jeden z silników 2.3 litra jest wyposażony dodatkowo w silnik elektryczny zwiększający moc oraz ekonomiczność auta.


W latach 2007-2012 w Ameryce Północnej produkowano drugą generację Ford Escape. Dokonano wielu modernizacji, dzięki którym auto było jeszcze bardziej wygodne, bezpieczne i mogło konkurować z innymi autami tego segmentu. Samochód ten posiadał takie same skrzynie biegów jak modele pierwszej generacji. Zastosowano również silniki 2.3 i 3.0 litra (w tym 2.3 z silnikiem elektrycznym) zrezygnowano tylko z jednostki napędowej o pojemności 2.0 litra.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu ford escape?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Ford Escape jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Ford Escape. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt