Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Ford Cougar

 • Ford Cougar

  Ford Cougar KLIMA , AUTO Z GWARANCJĄ , 130 KM

  6900
  Rok produkcji:
  2000
  Przebieg:
  169000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  130 KM
  Poj. silnika:
  2000 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Samochód znany na rynku pod nazwą Ford Cougar jest pojazdem osobowym o charakterze sportowym. Auto tego rodzaju posiada bardzo dobre osiągi podobne do tych, które są generowane przez pojazdy biorące udział w rajdach czy też wyścigach samochodowych. Oczywiście opisywane samochody posiadają odpowiednie wyposażenie zapewniające komfort i bezpieczeństwo. Dzięki temu są dopuszczone do użytkowania w ruchu drogowym. Ze względu na ograniczone miejsce dla 4 osób, pojazd ten nie spełnia zadań auta rodzinnego. Został on wyprodukowany z myślą o osobach, które lubią dynamiczną, agresywną jazdę.


Opisywany pojazd sportowy Ford Cougar był produkowany w latach 1998-2002 jako 2-drzwiowe coupe. Pod wieloma aspektami technicznymi auto to było oparte o Forda Mondeo. Prezentowane auto dysponowało różnymi urządzeniami i elementami wyposażenia, dzięki którym jazda jest bezpieczna pomimo szybkiej, dynamicznej, agresywnej jazdy.


Prezentowany model o nazwie Ford Cougar był samochodem, który posiadał napęd na przednią oś. Za przenoszenie mocy na taki układ napędowy odpowiadały skrzynie biegów w wersji manualnej posiadające 5 przełożeń, a także skrzynie automatyczne, które posiadały 4 przełożenia.


Jeśli chodzi o silniki to oferowano wersje z kilkoma jednostkami napędowymi. Były to silniki benzynowe. Jednostka pojazdu Ford Cougar o pojemności 2.0 litra posiadała moc na poziomie 130 koni mechanicznych i generowała prędkość 209 km/h. Silnik 2.5 litra generował moc 170 koni mechanicznych i prędkość 224 km/h. Dostępne były dwie wersje silników o pojemności 2.5 litra.

Polska

Ford Cougar - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Ford Cougar w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt