Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Ford Scorpio

 • Ford Scorpio Mk1 (1985-1994)

  Ford Scorpio Mk1 klima , szyberdach , automat

  13900
  Rok produkcji:
  1992
  Przebieg:
  134400 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  115 KM
  Poj. silnika:
  1993 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Ford Scorpio to samochód zaliczany do klasy pojazdów premium. Są to więc auta lepsze od samochodów klasy średniej, ale jednocześnie nie są tak mocne i dobre jak auta luksusowe. Mimo to są one przeznaczone dla bogatszych użytkowników, którym zależy na posiadaniu wysokiej jakości auta do przewożenia siebie oraz swojej rodziny. Dzięki dobrym osiągom nawet dalekie trasy będą pokonywane w krótkim czasie, a bogate wyposażenie zapewnia bezpieczeństwo i wygodę w czasie jazdy.


Pierwszą generację Forda Scorpio produkowano w latach 1985-1994 jako 5-drzwiowy liftback, 4-drzwiowy sedan i 5-drzwiowe kombi. W pojeździe tym zastosowano wiele elementów oraz systemów odpowiadających za zapewnienie wygody i bezpieczeństwa jazdy. Było to auto posiadające napęd na tylną lub obie osie. Za przenoszenie na nie mocy odpowiadała 5-biegowa skrzynia manualna oraz 4-biegowa przekładnia w wersji automatycznej. Silniki benzynowe były dostępne w zakresie pojemności 1.8-2.9 litra, a diesle były oferowane w wersji 2.5 D/TD.


Drugą generację Forda Scorpio produkowano w latach 1994-1998. Był to 4-drzwiowy sedan lub 5-drzwiowe kombi o zmienionym wyglądzie, osiągach oraz wyposażeniu. Dzięki temu auto spełniało rosnące wymagania rynku oraz swojego segmentu premium. W tym modelu dostępny był tylko tylny napęd. Silniki benzynowe dostępne były w zakresie pojemności 2.0-2.9 litra, natomiast diesle reprezentowały silniki 2.5 TD. Moc silników drugiej generacji to zakres 115-206 koni mechanicznych. Generowały one bardzo dobre, zadowalające osiągi.

Polska

Ford Scorpio - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Ford Scorpio w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt