Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Ford Galaxy

ford galaxy

Auto znane na rynku pod nazwą Ford Galaxy jest samochodem zaliczanym do grona osobowych vanów. W aucie tym może się zmieścić 5-7 osób. Jest to więc pojazd, który może być wykorzystywany jako auto rodzinne lub jako samochód służący do przewożenia większych grup ludzi na krótkich, a także dłuższych dystansach. Samochód ten spełnia więc wymagania firm przewozowych oraz użytkowników prywatnych posiadających duże rodziny.


Pierwsza generacja Forda Galaxy była produkowana w latach 1995-2005. Pojazd ten był wyposażony w wiele układów i systemów zapewniających bezpieczną oraz komfortową jazdę. Należy również pamiętać o tym, że opisywany samochód charakteryzował się (tak jak pozostałe generacje) wzmocnioną konstrukcją będącą w stanie utrzymać duże obciążenia generowane przez osoby przebywające w pojeździe oraz ich bagaże. Auto posiadało napęd na przód lub cztery koła, a moc silnika była na niego przenoszona przy pomocy skrzyń manualnych (5 i 6 biegów) oraz automatycznych (4 i 5 biegów).


Ford Galaxy II jest nadal produkowany od 2006 roku. Model ten również jest bogato wyposażony i zapewnia dużą przestrzeń dla pasażerów oraz ich bagaży. Jest to pojazd z przednim napędem oraz 5 i 6-biegową skrzynią manualną, a także 6-biegowym automatem. W tym 5-drzwiowym vanie zastosowano silniki benzynowe i dieslowskie dostępne w zakresie pojemności 1.8-2.3 litra, a ich moc to poziom 100-220 koni mechanicznych. Dzięki takim dynamicznym silnikom możliwe jest wydajne przewożenie dużej masy na dłuższych trasach.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu ford galaxy?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Ford Galaxy jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Ford Galaxy. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt