Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Ford F150

 • Ford F150

  Ford F150 klima , 4x4 , 6-osobowy

  114900
  Rok produkcji:
  2013
  Przebieg:
  56000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  362 KM
  Poj. silnika:
  3500 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Samochód znany pod nazwą Ford F150 jest autem zaliczanym do grona pojazdów o charakterze dostawczym. Są one zbiorowo zaliczane do grupy Fordów serii F. Opisywany model charakteryzuje się dosyć małą ilością miejsca dla pasażerów, ale w zamian za to oferuje swoim użytkownikom bardzo duża przestrzeń bagażową oraz przeznaczoną na przewożenie różnych ładunków. Jest to przestrzeń otwarta charakterystyczna dla wszystkich samochodów o nadwoziu pickup. W związku z tym prezentowany samochód przeznaczony jest głównie do użytkowania przez rolników oraz różne firmy, które poszukują sprawnego, dynamicznego i mocnego auta do przewożenia towarów, narzędzi oraz innych przedmiotów potrzebnych do wykonywania zadań w ramach działalności gospodarczej.


Ford F150 był jednym z najpopularniejszych modeli wchodzących w skład całej serii. Cieszył się on duża sławą ze względu na swoje osiągi, komfort jazdy oraz ładowność na poziomie 1/2 tony. W 1980 roku w ramach VII generacji wprowadzono opisywany model. Auta te produkowane są aż do dzisiaj. Przez cały okres produkcji, prezentowany model Forda był modernizowany i dzięki temu zmieniał się nie tylko jego wygląd zewnętrzny, ale również wyposażenie, które zapewniało coraz wyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa jazdy z nawet bardzo dużym obciążeniem.


Najnowsze generacje Fordów F (w tym model F150) są wyposażone w napęd tylny lub na obie osie, dzięki któremu możliwy jest transport ładunków w trudnym terenie. Moc jest przenoszona na taki napęd przez 6-biegową skrzynię automatyczną. Pojazdy są napędzane przez silniki 2.7, 3.0 oraz 5.0 litra.

Polska

Ford F150 - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Ford F150 w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt