Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Ford F150

ford f150

Samochód znany pod nazwą Ford F150 jest autem zaliczanym do grona pojazdów o charakterze dostawczym. Są one zbiorowo zaliczane do grupy Fordów serii F. Opisywany model charakteryzuje się dosyć małą ilością miejsca dla pasażerów, ale w zamian za to oferuje swoim użytkownikom bardzo duża przestrzeń bagażową oraz przeznaczoną na przewożenie różnych ładunków. Jest to przestrzeń otwarta charakterystyczna dla wszystkich samochodów o nadwoziu pickup. W związku z tym prezentowany samochód przeznaczony jest głównie do użytkowania przez rolników oraz różne firmy, które poszukują sprawnego, dynamicznego i mocnego auta do przewożenia towarów, narzędzi oraz innych przedmiotów potrzebnych do wykonywania zadań w ramach działalności gospodarczej.


Ford F150 był jednym z najpopularniejszych modeli wchodzących w skład całej serii. Cieszył się on duża sławą ze względu na swoje osiągi, komfort jazdy oraz ładowność na poziomie 1/2 tony. W 1980 roku w ramach VII generacji wprowadzono opisywany model. Auta te produkowane są aż do dzisiaj. Przez cały okres produkcji, prezentowany model Forda był modernizowany i dzięki temu zmieniał się nie tylko jego wygląd zewnętrzny, ale również wyposażenie, które zapewniało coraz wyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa jazdy z nawet bardzo dużym obciążeniem.


Najnowsze generacje Fordów F (w tym model F150) są wyposażone w napęd tylny lub na obie osie, dzięki któremu możliwy jest transport ładunków w trudnym terenie. Moc jest przenoszona na taki napęd przez 6-biegową skrzynię automatyczną. Pojazdy są napędzane przez silniki 2.7, 3.0 oraz 5.0 litra.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu ford f150?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Ford F150 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Ford F150. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt