Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry

Skasuj filtry

Ford Tourneo Custom

Samochodód osobowy

Samochód znany pod nazwą Ford Tourneo Custom jest jedną z wersji popularnego Forda Transita. Samochód ten jest dostępny na rynku jako van do przewożenia wielu osób, który może służyć jako auto rodzinne, a także jako pojazd do odpłatnego przewozu pasażerów. Dostępne są również wersje pickup, a także busy, których zadaniem jest przewożenie osób lub ciężkich i dużych ładunków. Samochody tego rodzaju są zwykle użytkowane przez małe, średnie, a nawet duże przedsiębiorstwa, które cenią sobie cechy dostawcze takich pojazdów.


Prezentowany pojazd Ford Tourneo Custom jest produkowany od 2012 roku. Charakteryzuje się on mocną konstrukcją, której solidność pozwala na utrzymanie dużych obciążeń i przeciążeń generowanych przez większą liczbę pasażerów lub ciężkie ładunki. W aucie dostępne są systemy do wzywania policji w nagłych wypadkach, ruszania pod górkę, wspomagające trzymanie się pasa ruchu, kontrolujące koncentrację kierowcy oraz wspomagające hamowanie awaryjne. Dzięki nim jazda autem jest bardziej komfortowa i bezpieczna. Dokładne wyposażenie pojazdu zależy od wersji wybranej przez użytkownika.


Ford Tourneo Custom jest produkowany jako pojazd z napędem na przednią oś. Moc silnika jest na nią przenoszona przy pomocy 6-biegowej przekładni manualnej. Jeśli chodzi o jednostki napędowe to w autach wchodzących w skład prezentowanego modelu można znaleźć silniki o pojemności 2.2 litra, które generują moc na poziomie 100, 125 oraz 155 koni mechanicznych. Są to więc mocne silniki zapewniające wydajny transport przy dużym obciążeniu.

Polska

Ford Tourneo Custom - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Ford Tourneo Custom w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt