Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Ford Econoline

 • Ford Econoline

  Ford Econoline 8-OSOBOWY , 240 KM , + LPG

  19900
  Rok produkcji:
  2003
  Przebieg:
  160000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna+LPG
  Moc silnika:
  240 KM
  Poj. silnika:
  5400 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Pojazd mechaniczny znany pod nazwą Ford Econoline to nic innego jak samochód dostawczy produkowany przez koncern Forda. Modele wchodzące w skład tej grupy pojazdów są również nazywane Fordami serii E. Jak sama nazwa wskazuje, auta tego rodzaju są pojazdami dostawczymi. Oznacza to, że charakteryzują się ograniczoną przestrzenią dla pasażerów, ale w zamian za to oferują bardzo przestronną przestrzeń bagażową. Oznacza to, że głównym przeznaczeniem takiego auta jest użytkowanie o charakterze komercyjnym. Warto też dodać, że samochód ten był przerabiany na wiele wersji specjalnych. Był on więc użytkowany jako karetka pogotowia, autobus, samochód policyjny, wóz transmisyjny lub kamper zapewniający noclegi na wyjazdach urlopowych.


Prezentowany model Ford Econoline był produkowany w latach 1961-2014. Opisywany pojazd produkowano w wielu generacjach. Oczywiście każda z nich różniła się od poprzedniczek wyglądem, ale oprócz tego warto zapamiętać, że w każdej wersji stosowano coraz lepsze elementy wyposażenia oraz układy mechaniczne i usprawnienia, dzięki którym auto było jeszcze bardziej wydajne oraz zapewniało jeszcze wyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa jazdy.


Ostatnia generacja Forda Econoline była produkowana w latach 2008-2014. Była to piąta z kolei generacja produkowana jako pojazd dostawczy posiadający 3 lub 4 drzwi. Samochód ten został oparty na platformie VN Forda oraz posiadał 5-biegową automatyczną skrzynię. Stosowano w nim jednostkę napędową o pojemności 6.0 litra. Był to dynamiczny silnik zapewniający możliwość wydajnego wożenia ciężkich ładunków.

Polska

Ford Econoline - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Ford Econoline w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt