Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Ford Courier

ford courier

Ford Courier to pojazd mechaniczny o charakterze dostawczym. Oczywiście jest on w stanie przewozić kilku pasażerów, ale jego głównym zadaniem jest transport różnych rodzajów towarów charakteryzujących się różnym poziomem ciężkości. Oznacza to, że opisywany pojazd nie był przeznaczony do wykorzystywania przez rodziny lub zorganizowane grupy. Było to auto, które spełniało głównie zadania komercyjne. Służyło w małych albo większych firmach do transportu towarów albo innych materiałów i narzędzi niezbędnych do realizacji zleceń w ramach swojej działalności gospodarczej.


Prezentowany samochód powstał na bazie Forda Fiesty MK3. Był to model charakteryzujący się wzmocnioną konstrukcją. Dzięki niej auto mogło bezproblemowo i bezawaryjnie jeździć z nawet bardzo dużymi obciążeniami. Oczywiście auto zostało przystosowane do przewożenia ładunków o objętości 2,8 m3. Ładowność takiego auta to poziom 588 kg.


Auto Ford Courier było wyposażone w napęd na przednią oś, na którą moc była przenoszona przy pomocy 4-biegowej skrzyni manualnej. Dostępne były również wersje ze skrzynią automatyczną posiadającą 5 przełożeń. Samochody te były wyposażone w silniki benzynowe oraz diesla. Zakres ich pojemności to poziom 1.1-1.8 litra, a ich moc to zakres 50-130 koni mechanicznych. Były to więc dynamiczne silniki, które były w stanie utrzymać nawet bardzo duży ciężar, który był przewożony bez żadnych problemów. Dzięki temu auto spełniało zadania pojazdu o charakterze dostawczym lub przystosowanym do przewożenia większej ilości pasażerów.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu ford courier?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Ford Courier jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Ford Courier. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt