Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Ford EDGE

ford edge

Ford Edge to samochód typu SUV, czyli innymi słowy jest to auto sportowo-użytkowe. Opisywany pojazd jest więc autem zapewniającym przestronne wnętrze umożliwiające przewożenie 5 osób. Dzięki swojemu bogatemu wyposażeniu, auto to zapewnia bardzo komfortowe i bezpieczne warunki jazdy na krótkich i długich dystansach. Oznacza to, że Ford Edge doskonale spełnia zadania stawiane przed samochodami rodzinnymi. Warto pamiętać, że opisywane auto radzi sobie dobrze nie tylko na szosach, ale również na drogach polnych i w terenie o umiarkowanym oraz średnim stopniu trudności. Jest to więc idealny wybór dla osób, które poszukują samochodu wielofunkcyjnego.


Ford Edge pierwszej generacji był produkowany od 2006 do 2014 roku. Był to samochód 5-drzwiowy wyposażony w wiele elementów ułatwiających jazdę oraz zwiększających jej komfort i poziom bezpieczeństwa. W prezentowanym pojeździe zastosowano napęd na przednie koła lub na obie osie, a moc jest przenoszona na taki układ napędowy przy pomocy 6-biegowej skrzyni automatycznej. Jednostki napędowe dostępne w ramach tej wersji to silniki o pojemności 2.0, 3.5 oraz 3.7 litra i mocy 240, 269 oraz 309 koni mechanicznych.


Druga generacja Forda Edge jest produkowana od 2014 roku. Ten 5-drzwiowy SUV również posiada napęd na przód albo na obie osie, a oprócz 6-biegowego automatu dostępna jest skrzynia manualna posiadająca taką samą liczbę przełożeń. Oprócz silników benzynowych 2.0, 3.5 oraz 3.7 litra charakterystycznych również dla generacji pierwszej, dostępne są jednostki dieslowskie o pojemności 2.0 litra. Generują one moc na poziomie 177 lub 207 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu ford edge?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Ford EDGE jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Ford EDGE. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt