Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Ford F250

ford f250

Ford F250 to samochód, który znany jest również pod inną nazwą Ford Super Duty. Jest to samochód o charakterze dostawczym posiadający nadwozie typu pickup. Auto takie jest w stanie zapewnić miejsce dla kilku osób, jednak jego przeznaczeniem nie jest służenie jako auto rodzinne. Jest to bowiem pojazd posiadający bardzo dużą przestrzeń pozwalającą na przewożenie ciężkich ładunków. Samochody tej marki są przystosowane do takiego transportu zarówno na normalnych szosach, jak również w terenie i na obszarach wiejskich (drogi polne, itp). Oznacza to, że opisywane auto posiada bardziej komercyjny niż prywatny charakter i częściej jest używane przez firmy niż przez użytkowników indywidualnych.


Opisywane auto Ford F250 jest samochodem produkowanym od 1998 roku. Model ten jest dostępny jako pickup z 2 lub 4 drzwiami. Przez cały okres swojej produkcji pojazd charakteryzował się wzmocnioną konstrukcją, dzięki której możliwe jest przewożenie bardzo ciężkich ładunków o masie sięgającej nawet poziomu 3/4 tony.


Od 2008 roku produkowana jest druga generacja modelu Ford F250 posiadająca napęd na tył lub na cztery koła. Oferta (w przypadku obu generacji) obejmowała wiele rodzajów skrzyń biegów odpowiedzialnych za przenoszenie mocy na napęd. Skrzynie automatyczne dostępne były z 4, 5 oraz 6 przełożeniami, natomiast wersje manualne tylko z 5 i 6 biegami. Silniki obejmują pojemności 5.4-7.3 litra, a najpopularniejsze z nich generują moc na bardzo wysokim poziomie 390-395 koni mechanicznych. Pozwala to na wydajny transport dużych obciążeń.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu ford f250?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Ford F250 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Ford F250. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt