Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Ford Mustang

ford mustang

Auto znane na rynku motoryzacyjnym jako Ford Mustang jest samochodem typu pony car. Jest to więc pojazd o charakterze sportowym, który posiada bardzo dobre osiągi, ale jest przystosowany do użytkowania w normalnych warunkach ruchu drogowego. Prezentowane auto posiada ograniczone wnętrze, więc jego użytkowanie jako samochodu rodzinnego jest niepraktyczne. Samochód ten jest przeznaczony dla osób ceniących sobie dynamiczną jazdę oraz stylowy wygląd pojazd. Pierwsze generacje tego auta są dziś obiektami pożądania kolekcjonerów aut zabytkowych.


Auto noszące nazwę Ford Mustang jest samochodem z bogatą historią. Pierwsze modele były produkowane w roku 1964. Łącznie do dnia dzisiejszego powstało 6 generacji. We wszystkich kładziono duży nacisk na zastosowanie bardzo dynamicznych silników, które co prawda spalały sporo paliwa, ale zapewniały wysoką kulturę pracy oraz bardzo dobre osiągi. Z każdą generacją wprowadzano nowe modernizacje, silniki oraz elementy wyposażenia, dzięki którym jazda była jeszcze bardziej dynamiczna, komfortowa oraz bezpieczna.


Od 2014 roku produkowana jest VI generacja tego modelu Ford Mustang. Jest to auto dostępne jako 2-drzwiowe coupe lub 2-drzwiowy kabriolet. Posiada ono napęd na tylną oś, a moc jest na nią przenoszona przez manualną lub automatyczną skrzynię biegów (w obu przypadkach jest to 6 przełożeń). Jeśli chodzi o silniki to nie są stosowane jednostki na poziomie 7 litrów (tak jak w początkowych wersjach). Zastosowano silniki 2.3, 3.7 oraz 5.0 litra, które są również bardzo dynamiczne i zapewniają moc na poziomie 304-441 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu ford mustang?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Ford Mustang jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Ford Mustang. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt