Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Ford S-Max

ford s-max

Ford S-MAX to pojazd osobowy zaliczany do grupy vanów. Jest to więc samochód posiadający bardzo przestronne wnętrze przygotowane z myślą o osobach, które będą przewozić w swoim aucie duże grupy ludzi lub swoją rodzinę. W standardowej wersji można przewozić 5 osób, ale istnieje możliwość zamontowania w tylnej części 2 dodatkowych siedzeń. Zmniejszy się co prawda przestrzeń bagażowa, ale za to możliwe będzie przewożenie nawet 7 osób. Auto jest produkowane od 2006 roku, a w 2015 roku wprowadzona została na rynek jego druga generacja.


Opisywany samochód Ford S-MAX jest autem, które zapewnia nie tylko przestronność, ale również bardzo bogate wyposażenie zapewniające wysoki poziom komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy. Oczywiście konstrukcja auta jest masywna i mocna, dzięki czemu jest ono w stanie utrzymać ciężar 7 osób oraz ich bagaży. Ten 5-drzwiowy van dysponuje napędem na przednią oś, a za przenoszenie na nią mocy odpowiadają 5 i 6-biegowe skrzynie manualne, a także skrzynie automatyczne posiadające 6 przełożeń. Silniki benzynowe i wysokoprężne są dostępne w zakresie pojemności 1.8-2.5 litra i generują one moc na poziomie 100-220 koni mechanicznych.


Ford S-MAX drugiej generacji jest produkowany od 2015 roku. Model ten posiada na wyposażeniu elektrycznie regulowaną kierownicę i siedzenia, poduszki powietrzne, fotele masujące oraz inne elementy, dzięki którym jazda jest wygodna i bardzo bezpieczna. Auto posiada napęd na cztery koła oraz silniki 1.5-2.0 litra generujące moc na poziomie 120-240 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu ford s-max?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Ford S-Max jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Ford S-Max. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt