Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Ford Streetka

ford streetka

Ford StreetKa to samochód miejski, który swoim wyglądem i mechaniką przypomina Forda KA. Nic w tym dziwnego, ponieważ jest to ten sam pojazd tyle, że w wersji kabriolet. Opisywane auto posiada miejsce tylko dla dwóch osób, więc niemożliwe jest przewożenie nim całych rodzin nawet na bardzo krótkich dystansach. Auto tego rodzaju zostało zaprojektowane z myślą o osobach samotnych lub parach ceniących sobie komfort jazdy kabrioletem w ciepłe dni. Jest to świetny i tani w utrzymaniu samochód zapewniający dojazd do miasta, pracy, szkoły, itp.


Ford StreetKa - prezentowany 2-drzwiowy kabriolet był produkowany w latach 2003-2005 we Włoszech. W samochodzie dostępne było wyposażenie odpowiadające za poprawę komfortu i bezpieczeństwa jazdy głównie na krótkich dystansach. Jak na typowe auto miejskie przystało, samochód ten był wyposażony w napęd na przednią oś. 5-biegowa przekładnia manualna odpowiadała za przenoszenie mocy na taki układ napędowy.


Jeśli chodzi o wersje silnikowe to w przypadku Ford StreetKa użytkownicy nie mieli wielkiego wyboru. Pojazdy te wyjeżdżały z fabryk wyłącznie z silnikami R4 1.6 litra 8V, które generowały moc na poziomie 94 koni mechanicznych co jest bardzo dobrą wartością jak na pojazd o charakterze miejskim. Maksymalny moment obrotowy to 135 Nm przy 4250 obrotach na minutę. Samochód z takim silnikiem był w stanie przyspieszyć do 100 km/h w czasie około 10,8 sekund. Jego prędkość maksymalna to 174 km/h, a zużycie paliwa na 100 km to poziom 7,9 litra. Tak dobre osiągi to zasługa niskiej masy własnej opisywanego samochodu.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu ford streetka?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Ford Streetka jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Ford Streetka. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt