Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Ford Transit

ford transit

Ford Transit to jeden z najbardziej znanych na świecie samochodów o charakterze dostawczym oraz zapewniającym transport dla kilku, a nawet kilkunastu osób. Prezentowane auto jest więc samochodem wykorzystywanym głównie w celach komercyjnych przez małe, średnie i duże przedsiębiorstwa trudniące się transportem pasażerów czy też przez firmy, które po prostu potrzebują aut dostawczych do przewozu różnych rzeczy (produkty, materiały, paczki, przesyłki, narzędzia, itp.).


Opisywane auto Ford Transit jest produkowane od 1965 roku. Dotychczas powstało aż siedem generacji tego modelu. Wszystkie z nich charakteryzowały się dużą solidnością, dzięki której możliwe było przewożenie nawet bardzo dużych ładunków, charakteryzujących się dużą masą albo nietypowymi gabarytami. Wraz z upływem czasu wprowadzano nowe rozwiązania technologiczne, dzięki którym wydajność, komfort i bezpieczeństwo jazdy tym samochodem stały na coraz wyższym poziomie.


Najnowsza jest VIII generacja opisywanego pojazdu dostawczego Ford Transit. Została ona wprowadzona na rynek w 2013 roku. Jest ona dostępna jako bus, van czy też pickup. Oczywiście auta te są przystosowane do transportu ładunków lub pasażerów w zależności od wybranej wersji. W sprzedaży dostępne są modele wyposażone w automatyczne i manualne skrzynie biegów. W obu przypadkach są to przekładnie 6-biegowe. Modele Transita VII generacji są dostępne w różnych wersjach silnikowych obejmujących jednostki napędowe o pojemności 2.2-3.5 litra. Są one dynamiczne i zapewniają sprawny transport dużych obciążeń.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu ford transit?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Ford Transit jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Ford Transit. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt