Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Fiat 124

fiat 124

Fiat 124 to samochód osobowy zaliczany do klasy aut ultrakompaktowych. Jest to pojazd zapewniający miejsce dla 5 osób. Może on być użytkowany zarówno jako pojazd miejski, a także jako samochód rodzinny przeznaczony na dłuższe i krótsze trasy. Opisywane auto posiadało wyposażenie zapewniające komfortową i bezpieczną jazdę. Pojazd ten był produkowany w latach 1966-1985. Jak na tamte lata, pojazd ten spełniał rygorystyczne wymagania jakościowe użytkowników. Aktualnie samochód tego rodzaju jest obiektem zainteresowania miłośników aut o charakterze klasycznym.


Warto zaznaczyć, że prezentowany samochód Fiat 124 był produkowany w wersji 2-drzwiowego coupe oraz jako 2-drzwiowy kabriolet. Dostępny był również 4-drzwiowy sedan, a także 5-drzwiowe kombi. Produkcja obejmowała też modele specjalne, takie jak na przykład Fiat 124 Sport Spider charakteryzujący się silnikami o wyższej mocy, zapewniającymi sportowe osiągi. Jak na tamte czasy, pojazd był bardzo dobrze wyposażony i zapewniał odpowiedni poziom wygody, a także bezpieczeństwa jazdy.


Fiat 124 to samochód, który był produkowany w wersji z napędem na tylną oś. Masa własna tego auta sięgała poziomu 755-1070 kg w zależności od wersji, a zbiornik był w stanie pomieścić 38-45 litrów paliwa. Moc silników była przenoszona na napęd przy pomocy manualnej skrzyni biegów posiadającej 4 przełożenia. W tym aucie zastosowano silniki o pojemności 1.2-2.0 litra o mocy 60-130 koni mechanicznych. Oznacza to, że oferta silnikowa była dobra zarówno dla miłośników dynamicznych pojazdów, jak również dla osób preferujących bardziej oszczędne auta.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu fiat 124?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Fiat 124 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Fiat 124. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt