Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Fiat Tipo

fiat tipo

Fiat Tipo jest pojazdem osobowym zaliczanym do tak zwanego segmentu C. Jest to więc pojazd kompaktowy, który pomimo swoich małych rozmiarów zapewnia względnie komfortowe warunki jazdy, a także bezpieczeństwo dla 5 osób i posiada umiarkowanie dużą przestrzeń bagażową. Dzięki takim rozwiązaniom, prezentowany samochód może spełniać zadania auta rodzinnego, a także miejskiego i jest on przeznaczony dla osób poszukujących takiego połączenia cech w aucie.


Prezentowany samochód Fiat Tipo był produkowany w latach 1988-1995 jako 5 lub 3-drzwiowy hatchback. Warto dodać, że płyta podłogowa zastosowana w tym modelu była również użytkowana w innych modelach produkowanych przez koncern Fiat. Opisywane auto było następcą Fiata Ritmo i charakteryzowało się nowoczesnym wyposażeniem wpływającym na poprawę wygody i bezpieczeństwa jazdy. Nadwozie było ocynkowane w 70%. Dzięki temu pojazd był dobrze chroniony przed szkodliwym działaniem korozji. W 1993 roku przeprowadzono modernizację, dzięki której auto było jeszcze bardziej bezpieczne.


Fiat Tipo był pojazdem z napędem na przednią oś. Za przenoszenie mocy na taki układ napędowy odpowiadała 5-biegowa skrzynia manualna. W opisywanym modelu stosowano silniki benzynowe o pojemności 1.1-2.0 litra, mocy 56-148 koni mechanicznych i maksymalnej prędkości 150-207 km/h. Dostępne były również silniki wysokoprężne o pojemności 1.7-1.9 litra, mocy 58-92 koni mechanicznych oraz prędkości maksymalnej stojącej na poziomie 150-175 km/h. Jak widać dostępne były zarówno silniki o charakterze ekonomicznym, jak również dynamicznym.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu fiat tipo?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Fiat Tipo jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Fiat Tipo. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt