Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Fiat Marea

 • Fiat Marea

  Fiat Marea Fiat

  850
  Rok produkcji:
  1996
  Przebieg:
  190000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  103 KM
  Poj. silnika:
  1600 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam
 • Fiat Marea

  Fiat Marea BENZYNA+LPG , KOMBI , ZADBANY

  1500
  Rok produkcji:
  1998
  Przebieg:
  240000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna+LPG
  Moc silnika:
  85 KM
  Poj. silnika:
  1600 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Fiat Marea to samochód osobowy zaliczany do grona pojazdów kompaktowych. Jest to więc auto charakteryzujące się zwartą konstrukcją charakterystyczną dla pojazdów miejskich, jednak jego przestronność oraz osiągi to cechy, które pozwalają na użytkowanie takiego auta jako pojazdu rodzinnego na średnie i długie trasy. Wyposażenie opisywanego modelu samochodu zapewnia wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa jazdy. Jest to więc dobry wybór dla osób poszukujących auta wielofunkcyjnego.


Prezentowany samochód Fiat Marea był produkowany jako 4-drzwiowy sedan lub 5-drzwiowe kombi w latach 1996-2007. Technologicznie w dużym stopniu samochód ten opierał się na modelach Bravo i Brava, ale oczywiście charakteryzował się on innym wyglądem zewnętrznym oraz różnił się pod względem wyposażenia. W modelu zastosowano wiele różnych systemów, które zapewniają wysoki poziom komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy.


Fiat Marea to auto, które było produkowane z napędem na przednią oś. Samochód ten posiadał 5-biegową skrzynię manualną lub 4-biegową przekładnię automatyczną odpowiadającą za przenoszenie mocy na układ napędowy. Silniki benzynowe dostępne były w zakresie pojemności od 1.2 do 2.0 litra, a ich moc to poziom 80-182 koni mechanicznych. Jeśli chodzi o dieslowskie jednostki napędowe to oferowano modele z silnikami 1.9-2.4 litra, które zapewniały moc na poziomie 75-131 koni mechanicznych. Dostępne więc były modele zarówno dla osób ceniących sobie większą ekonomię, jak również dla użytkowników ceniących sobie dynamikę jazdy.

Polska

Fiat Marea - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Fiat Marea w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt