Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Fiat Marea

fiat marea

Fiat Marea to samochód osobowy zaliczany do grona pojazdów kompaktowych. Jest to więc auto charakteryzujące się zwartą konstrukcją charakterystyczną dla pojazdów miejskich, jednak jego przestronność oraz osiągi to cechy, które pozwalają na użytkowanie takiego auta jako pojazdu rodzinnego na średnie i długie trasy. Wyposażenie opisywanego modelu samochodu zapewnia wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa jazdy. Jest to więc dobry wybór dla osób poszukujących auta wielofunkcyjnego.


Prezentowany samochód Fiat Marea był produkowany jako 4-drzwiowy sedan lub 5-drzwiowe kombi w latach 1996-2007. Technologicznie w dużym stopniu samochód ten opierał się na modelach Bravo i Brava, ale oczywiście charakteryzował się on innym wyglądem zewnętrznym oraz różnił się pod względem wyposażenia. W modelu zastosowano wiele różnych systemów, które zapewniają wysoki poziom komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy.


Fiat Marea to auto, które było produkowane z napędem na przednią oś. Samochód ten posiadał 5-biegową skrzynię manualną lub 4-biegową przekładnię automatyczną odpowiadającą za przenoszenie mocy na układ napędowy. Silniki benzynowe dostępne były w zakresie pojemności od 1.2 do 2.0 litra, a ich moc to poziom 80-182 koni mechanicznych. Jeśli chodzi o dieslowskie jednostki napędowe to oferowano modele z silnikami 1.9-2.4 litra, które zapewniały moc na poziomie 75-131 koni mechanicznych. Dostępne więc były modele zarówno dla osób ceniących sobie większą ekonomię, jak również dla użytkowników ceniących sobie dynamikę jazdy.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu fiat marea?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Fiat Marea jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Fiat Marea. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt