Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Fiat Punto 2012

fiat punto 2012

Fiat Punto 2012 to samochód osobowy zaliczany do segmentu B czyli do grupy pojazdów subkompaktowych. Są to auta charakteryzujące się większymi rozmiarami od pojazdów miejskich, ale jednocześnie są one mniejsze niż tradycyjne pojazdy kompaktowe. Prezentowany model jest w stanie pomieścić 5 osób, jednak o wiele większy komfort jazdy jest zapewniany, gdy w aucie znajdują się cztery osoby. Opisywany model został stworzony głównie z myślą o osobach, które poszukują komfortowego i bezpiecznego auta miejskiego oraz samochodu przeznaczonego na krótkie trasy.


Opisywany model Fiat Punto 2012 jest produkowany od 2012 roku. Pod względem stylistyki pojazd ten przypomina wersję Evo oraz Grande Punto. Oczywiście różni się on wyglądem, ponieważ posiada zmieniony przód oraz dodano nowe silniki. Opisywana wersja należy do grupy aut określanych jako trzecia generacja Fiata Punto.


Auto marki Fiat Punto 2012 jest produkowane jako 3 lub 5-drzwiowy hatchback, który posiada napęd na przednią oś. Moc jest na nią przenoszona przy pomocy 5 lub 6-biegowej skrzyni manualnej, ale dostępne są również wersje wyposażone w 5-biegową skrzynię półautomatyczną. Zbiornik paliwa zastosowany w tym modelu charakteryzuje się pojemnością 45 litrów.


Jeśli chodzi o silniki benzynowe to zastosowano jednostki napędowe o pojemności 0.9-1.4 litra o mocy 69-135 koni mechanicznych. Silniki dieslowskie dostępne były w zakresie pojemności 1.3-1.6 litra oraz mocy 75-120 koni mechanicznych. W Fiat Punto 2012 dostępne są również silniki 1.4 litra zasilane gazem ziemnym. Posiadają one pojemność 70 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu fiat punto 2012?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Fiat Punto 2012 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Fiat Punto 2012. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt