Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Fiat 500X

fiat 500x

Fiat 500X to model włoskiego samochodu osobowego zaliczanego do klasy crossover. Opisywany samochód łączy w sobie cechy rodzinnego vana oraz pojazdu terenowego typu SUV. Jest to więc pojazd, który zapewnia swoim użytkownikom wysoki poziom komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy. Dzięki temu można mieć pewność, że rodziny mają zapewnione bardzo dobre warunki nawet na długich trasach. Warto zapamiętać, że opisywany pojazd jest samochodem, który został zaprojektowany z myślą o osobach, które są zainteresowane posiadaniem wielofunkcyjnego auta, które radzi sobie nie tylko z realizacją zadań stawianych przed pojazdem rodzinnym, ale również umożliwia dynamiczną, wygodną i bezpieczną jazdę na drogach polnych i w terenie o niskim oraz średnim poziomie trudności.


Opisywany model Fiat 500X jest samochodem, który powstał na platformie stosowanej w modelu 500L. Opisywane auto radzi sobie bardzo dobrze z jazdą miejską, w trasie, a także dostępna jest wersja uterenowiona posiadająca spory prześwit, który zapewnia bezpieczną, komfortową i dynamiczną jazdę w terenie.


Fiat 500X to 5-drzwiowy crossover, który jest wyposażony w napęd na przednią oś, ale dostępne są również wersje z napędem czterokołowym, które zapewniają pojazdowi bardzo dobrą jazdę w warunkach terenowych. Moc jest przenoszona na układ napędowy przy pomocy 5 lub 6-biegowej skrzyni manualnej. Dostępne są również modele z 9-biegową przekładnią automatyczną. Jeśli chodzi o silniki to dostępne są jednostki benzynowe i dieslowskie o pojemności 0.9-2.4 litra o mocy 90-184 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu fiat 500x?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Fiat 500X jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Fiat 500X. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt