Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Fiat Doblo

fiat doblo

Fiat Doblo to samochód, który jest dostępny w wersji osobowej, a także dostawczej. Jest to kombivan charakteryzujący się dużą przestronnością, a także sporą przestrzenią bagażową. Pojazd ten w wersji dostawczej jest przystosowany do przewożenia dużych ilości nawet bardzo ciężkich materiałów. Samochód taki jest przeznaczony głównie do użytkowania przez firmy. Wersja osobowa pozwala na przewożenie 7 ludzi. Oznacza to, że opisywane auto może być użytkowane jako pojazd rodzinny lub auto o charakterze komercyjnym służące jako taksówka lub środek transportu wykorzystywany w krajowych i międzynarodowych przewozach pasażerskich.


Fiat Doblo I to pierwsza generacja opisywanego modelu, która jest produkowana od 2002 roku. Ten przestronny i dobrze wyposażony pojazd posiada napęd na przednią oś lub na cztery koła. Moc jest przenoszona na taki układ napędowy przy pomocy 5 lub 6-biegowej przekładni manualnej. Jeśli chodzi o jednostki napędowe to stosowane są silniki benzynowe i diesla. Zakres ich pojemności to 1.2-1.9 litra, a moc to 65-120 koni mechanicznych.


Druga generacja Fiata Doblo jest produkowana od 2010 roku. W modelu tym zrezygnowano z napędu na cztery koła i pozostawiono wyłącznie wersję z napędem na przednią oś. Na taki układ napędowy moc była przenoszona przez 5 i 6-biegową skrzynię manualną, ale oprócz tego istnieje możliwość zakupu pojazdu posiadającego 5-biegowy automat. Oferta obejmuje tylko jeden silnik benzynowy o pojemności 1.4 litra i mocy 95 koni mechanicznych, natomiast silniki diesla są oferowane w wersjach 1.3-2.0 litra o mocy 90-135 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu fiat doblo?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Fiat Doblo jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Fiat Doblo. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt