Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Fiat Panda

fiat panda

Fiat Panda to pojazd produkowany przez włoski koncern Fiat. Jest to samochód przeznaczony do ruchu miejskiego. Charakteryzuje się on więc bardzo małymi rozmiarami i ograniczonym miejscem dla kierowcy, a także pasażerów. W związku z tym samochód ten służy głównie do jazdy miejskiej oraz na krótkich dystansach. Korzystanie z Fiata Panda jako auta rodzinnego może wiązać się z niskim poziomem komfortu jazdy, szczególnie jeśli w pojeździe znajdują się 4 osoby.


Fiat Panda pierwszej generacji był produkowany w latach 1980-2003 jako 3-drzwiowy hatchback. Przez cały okres produkcji wprowadzano wiele modernizacji, dzięki którym opisywany samochód był przystosowany do najnowszych wymagań. Był to 3-drzwiowy hatchback posiadający napęd na przednią oś lub na cztery koła. W aucie zastosowano 4 lub 5-biegową skrzynię manualną. Jeśli chodzi o silniki to pojazd był wyposażony w małe i oszczędne jednostki napędowe 0.6-1.1 litra o mocy 30-54 koni mechanicznych.


Druga generacja Fiat Panda to lata 2003-2012. Prezentowany pojazd różnił się wyglądem zewnętrznym oraz posiadał lepsze wyposażenie w porównaniu z pierwszą wersją. Nadal stosowano napęd na przód lub na cztery koła. Za przenoszenie mocy na układ napędowy odpowiadała manualna przekładania z 5 lub 6 biegami albo 5-biegowy automat. Samochód był w stanie pomieścić 4-5 osób i posiadał silniki 1.1-1.3 litra o mocy 52-70 koni mechanicznych.


Trzecia generacja Fiat Panda jest produkowana od 2013 roku jako 5-drzwiowy hatchback. Posiadał on również napęd na przednią oś lub na cztery koła. W modelach tych stosowane są skrzynie manualne (5 lub 6 biegów) oraz półautomatyczne (5 biegów). Silniki 0.9-1.3 zapewniają moc 65-80 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu fiat panda?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Fiat Panda jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Fiat Panda. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt