Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Fiat Barchetta

 • Fiat Barchetta

  Fiat Barchetta kabriolet , skóra , po lifcie

  10900
  Rok produkcji:
  2001
  Przebieg:
  220000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  131 KM
  Poj. silnika:
  1800 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Samochód marki Fiat Barchetta to nic innego jak pojazd sportowy produkowany jako 2-drzwiowy roadster w latach 1995-2005. Opisywany pojazd charakteryzuje się bardzo dobrymi osiągami, z których znane są auta biorące udział w wyścigach oraz rajdach samochodowych. Oczywiście w modelu tym wykorzystano wiele systemów i układów, które odpowiadają za zwiększenie komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy. To z kolei sprawia, że auto zostało dopuszczone do normalnego ruchu drogowego. Opisywane auto charakteryzuje się małą, zwartą konstrukcją, więc nie posiada ono zbyt wiele miejsca dla kierowcy oraz pasażerów. Nie jest to auto rodzinne tylko samochód zaprojektowany z myślą o osobach, którym zależy na wejściu w posiadanie bardzo dynamicznego auta na krótkie i długie trasy.


Opisywany model Fiat Barchetta był produkowany jako 2-drzwiowy roadster. Samochód posiadał miejsce dla dwóch osób oraz zbiornik paliwa o pojemności 50 litrów. Masa własna tego pojazdu to poziom 1056 kilogramów, więc nie była ona wysoka i pozwalała na generowanie bardzo dobrych osiągów. W opisywanym samochodzie zastosowano napęd na przednią oś, a moc była na nią przenoszona dzięki użyciu 5-biegowej skrzyni manualnej.


Fiat Barchetta był wyposażony tylko w jedną jednostkę napędową o pojemności 1.7 litra. Był to silnik benzynowy R4 z wtryskiem oraz 4 zaworami na cylinder. Generował on moc na poziomie 131 koni mechanicznych. Dzięki temu auto przyspieszało do 100 km/h w czasie 8,7 sekundy, a jego prędkość maksymalna sięgała poziomu 200 km/h.

Polska

Fiat Barchetta - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Fiat Barchetta w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt