Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Fiat Coupe

fiat coupe

Samochód osobowy marki Fiat Coupe to pojazd sportowy, który posiadał nadwozie coupe. Był on produkowany przez włoski koncern Fiat w latach 1993-2000. Opisywany model zaliczano do grona pojazdów sportowych, które charakteryzują się bardzo dobrymi osiągami takimi jak w przypadku pojazdów biorących udział w różnych wyścigach, rajdach, itp. Oczywiście auta tego rodzaju są przystosowane do użytkowania w normalnych warunkach ruchu drogowego dzięki wykorzystaniu w nich nowoczesnych systemów i układów poprawiających poziom komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy.


Fiat Coupe był produkowany w wersji 2-drzwiowej. W aucie wykorzystano bardzo wiele elementów, układów oraz systemów, dzięki którym nawet bardzo długa jazda była przyjemna oraz bezpieczna. Samochód ten był w stanie pomieścić 4 osoby, jednak nie jest to auto stworzone z myślą o wykorzystywaniu go jako pojazdu rodzinnego.


Warto zaznaczyć, że samochód Fiat Coupe ten był pojazdem wyposażonym w napęd na przednie koła. Moc była na nie przenoszona przy pomocy 5 i 6-biegowej skrzyni manualnej. Masa własna tego samochodu to poziom 1180-1320 kilogramów. Zbiornik paliwa charakteryzuje się pojemnością 63 litrów. Jeśli chodzi o jednostki napędowe to w prezentowanym modelu stosowano wyłącznie silniki benzynowe. Posiadały one pojemność 1.8 oraz 2.0 litra. Moc takich jednostek napędowych wahała się w granicach 131-220 koni mechanicznych. Pozwalało to na przyspieszanie do 100 km/h w czasie 6,5-9,2 sekundy. Prędkość maksymalna rozwijana przez auta z takimi silnikami to poziom 205-250 km/h.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu fiat coupe?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Fiat Coupe jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Fiat Coupe. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt