Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Fiat Fiorino

 • Fiat Fiorino

  Fiat Fiorino KOMBI , KILMA , SALON

  31990
  Rok produkcji:
  2015
  Przebieg:
  35264 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  77 KM
  Poj. silnika:
  1368 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Fiat Fiorino jest małym samochodem o charakterze dostawczym. Pojazd ten posiada miejsce dla zaledwie dwóch osób. Jego głównym zadaniem jest przewożenie różnych ładunków w specjalnie wyznaczonej do tego części pojazdu. Oznacza to, że model ten został zaprojektowany głównie z myślą o firmach oraz użytkownikach prywatnych, którzy bardzo często przewożą różne ciężkie ładunki.


Pierwsza generacja Fiat Fiorino opisywanego modelu była produkowana w latach 1977-1988 jako 2-drzwiowy furgon lub pickup. Było to auto charakteryzujące się wzmocnioną konstrukcją, dzięki której możliwe było bezproblemowe i bezawaryjne transportowanie nawet bardzo ciężkich ładunków. Opisywane auto było dostępne w kilku wersjach silnikowych obejmujących jednostki napędowe w wersji benzynowej o pojemności 1.4 i 1.6 litra (moc 61, 80 i 86 koni mechanicznych) oraz diesle o pojemności 1.7 litrów i mocy na poziomie 57 oraz 63 koni mechanicznych.


Fiat Fiorino II jest produkowany od 1988 roku. Jest to zmodyfikowana wersja pierwszej generacji, która charakteryzuje się delikatnie zmienionym wyglądem zewnętrznym oraz wyposażeniem, które jest bardziej nowoczesne. Obejmuje ono między innymi elektryczne szyby, klimatyzację i system ABS. Elementy te poprawiają komfort oraz bezpieczeństwo jazdy. Jeśli chodzi o silniki (benzynowe i dieslowskie) to są dostępne w zakresie pojemności 1.1-1.7 oraz mocy 57-86 koni mechanicznych.


Trzecia generacja Fiat Fiorino produkowana od 2007 roku charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem zewnętrznym i jeszcze lepszym wyposażeniem. Stosowane są silniki 1.3-1.4 litra o mocy 70-75 koni mechanicznych.

Polska

Fiat Fiorino - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Fiat Fiorino w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt