Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Fiat Fiorino

fiat fiorino

Fiat Fiorino jest małym samochodem o charakterze dostawczym. Pojazd ten posiada miejsce dla zaledwie dwóch osób. Jego głównym zadaniem jest przewożenie różnych ładunków w specjalnie wyznaczonej do tego części pojazdu. Oznacza to, że model ten został zaprojektowany głównie z myślą o firmach oraz użytkownikach prywatnych, którzy bardzo często przewożą różne ciężkie ładunki.


Pierwsza generacja Fiat Fiorino opisywanego modelu była produkowana w latach 1977-1988 jako 2-drzwiowy furgon lub pickup. Było to auto charakteryzujące się wzmocnioną konstrukcją, dzięki której możliwe było bezproblemowe i bezawaryjne transportowanie nawet bardzo ciężkich ładunków. Opisywane auto było dostępne w kilku wersjach silnikowych obejmujących jednostki napędowe w wersji benzynowej o pojemności 1.4 i 1.6 litra (moc 61, 80 i 86 koni mechanicznych) oraz diesle o pojemności 1.7 litrów i mocy na poziomie 57 oraz 63 koni mechanicznych.


Fiat Fiorino II jest produkowany od 1988 roku. Jest to zmodyfikowana wersja pierwszej generacji, która charakteryzuje się delikatnie zmienionym wyglądem zewnętrznym oraz wyposażeniem, które jest bardziej nowoczesne. Obejmuje ono między innymi elektryczne szyby, klimatyzację i system ABS. Elementy te poprawiają komfort oraz bezpieczeństwo jazdy. Jeśli chodzi o silniki (benzynowe i dieslowskie) to są dostępne w zakresie pojemności 1.1-1.7 oraz mocy 57-86 koni mechanicznych.


Trzecia generacja Fiat Fiorino produkowana od 2007 roku charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem zewnętrznym i jeszcze lepszym wyposażeniem. Stosowane są silniki 1.3-1.4 litra o mocy 70-75 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu fiat fiorino?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Fiat Fiorino jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Fiat Fiorino. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt