Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Fiat Siena

fiat siena

Fiat Siena to włoskie auto osobowe zaliczane do segmentu B+. Są to więc auta większe od typowych pojazdów miejskich, ale jednocześnie mniejsze od klasycznych kompaktów. Pomimo swojej zwartej konstrukcji, samochód ten zapewnia miejsce dla 5 osób, którym zapewniane są komfortowe warunki jazdy nie tylko w mieście i na krótkich trasach, ale również na dłuższych dystansach. Jest to więc pojazd dla osób, które poszukują taniego w utrzymaniu auta na różne trasy.


Prezentowany samochód Fiat Siena jest pojazdem osobowym wyposażonym w różne elementy, a także układy takie jak poduszki powietrzne, regulowaną wysokość kierownicy, składaną kanapę, światła przeciwmgielne, ABS, elektryczne szyby i lusterka, wspomaganie kierownicy oraz wiele innych udogodnień dostępnych w standardzie lub opcji. Ich zadaniem jest poprawa poziomu komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy.


Fiat Siena I był produkowany w latach 1997-2002 jako 4-drzwiowy sedan. Zarówno w tym, jak i w pozostałych modelach Sieny stosowano napęd na przednią oś oraz 5-biegową przekładnię manualną. Jeśli chodzi o silniki to zastosowano jednostki napędowe o pojemności 1.4-1.7 litra (1.7 diesel) i mocy 72-103 KM.


Druga generacja Fiat Siena to również (tak jak w przypadku wszystkich czterech wersji) 4-drzwiowy sedan produkowany w latach 2001-2004. W modelu tym stosowana była jednostka napędowa 1.0 litra o mocy 65-66 koni mechanicznych.


Modele trzeciej generacji Fiat Siena produkowano w latach 2004-2007. Zmianie uległ wygląd zewnętrzny. Najmniejszy silnik o pojemności 1.0 litra zapewniał moc 65 KM. Dostępna była również większa i mocniejsza jednostka o pojemności 1.4 litra.


Od 2007 roku produkowana jest czwarta generacja modelu Fiat Siena. Do skrzyni manualnej dodano wersję automatyczną. Model jest wyposażony w silniki 1.0, 1.4 oraz 1.6 litra.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu fiat siena?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Fiat Siena jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Fiat Siena. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt