Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Fiat Punto Evo

 • Fiat Punto Evo

  Fiat Punto Evo 1.2 Benzyna Klima Alu Start Stop Komputer 92 tyś/km

  20900
  Rok produkcji:
  2011
  Przebieg:
  92000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  70 KM
  Poj. silnika:
  1200 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam
 • Fiat Punto Evo

  Fiat Punto Evo niski przebieg , klima , 69 KM

  19000
  Rok produkcji:
  2011
  Przebieg:
  36850 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  69 KM
  Poj. silnika:
  1242 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Fiat Punto Evo jest pojazdem zaliczanym do grona aut wchodzących w skład trzeciej generacji Fiata Punto. Jest to więc auto zaliczane do segmentu B czyli pojazdów przeznaczonych głównie do jazdy miejskiej. Model ten jest większy od klasycznych samochodów miejskich oraz mniejszy od aut kompaktowych. Jest on w stanie pomieścić 5 osób, jednak jego głównym zadaniem nie jest wykorzystywanie jako pojazdu rodzinnego tylko jako auta miejskiego oraz środka transportu przeznaczonego na krótkie dystanse.


Opisywany model Fiat Punto Evo był produkowany w latach 2009-2012. Jest to wersja Fiata Grande Punto charakteryzująca się zupełnie inną stylizacją. Auto zostało wyposażone w wiele systemów, między innymi w układ odpowiadający za emisję mniejszej ilości szkodliwych spalin do środowiska. Oprócz tego auto wyposażono w nawigację satelitarną, 7 poduszek powietrznych, system wspomagający ruszanie pod górkę, systemy ABS, EBD czy też ESP oraz wiele innych elementów wyposażenia odpowiedzialnych za zapewnianie najwyższego poziomu komfortu i bezpieczeństwa jazdy.


Fiat Punto Evo to samochód produkowany jako 3 lub 5-drzwiowy hatchback posiadający napęd na przednią oś. Moc jest przenoszona na taki układ napędowy przy pomocy 5 lub 6-biegowej manualnej skrzyni biegów. Oprócz tego model może być wyposażony w 5-biegową skrzynię półautomatyczną. Auto było wyposażone w silniki benzynowe o pojemności 1.2 i 1.4 litra oraz mocy 65-180 koni mechanicznych. Silniki diesla były dostępne w wersji 1.3-1.6 litra. Posiadają one moc na poziomie 75-120 koni mechanicznych.

Polska

Fiat Punto Evo - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Fiat Punto Evo w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt