Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Fiat Cinquecento

 • Fiat Cinquecento

  Fiat Cinquecento

  2500
  Rok produkcji:
  1997
  Przebieg:
  93000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  23 KM
  Poj. silnika:
  704 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam
 • Fiat Cinquecento

  Fiat Cinquecento ekonomiczny ,serwisowany , 31 KM

  4200
  Rok produkcji:
  1997
  Przebieg:
  38000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  31 KM
  Poj. silnika:
  700 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Fiat Cinquecento to pojazd osobowy zaliczany do grona samochodów o charakterze miejskim. Było to auto produkowane w Polsce jako następca kultowego "malucha". Oczywiście prezentowany samochód nie posiadał zbyt wiele miejsca, więc komfortowa podróż 5 osób była niemożliwa na dłuższą metę. Warto jednak zaznaczyć, że głównym przeznaczeniem tego auta było jego wykorzystanie na obszarach miejskich. Małe rozmiary zapewniały niską masę własną, a ona z kolei przekładała się na dobre osiągi pomimo zastosowania małych silników. Był to więc idealny wybór dla osób poszukujących małego samochodu zapewniającego dojazd do pracy, miasta, szkoły, itp.


Prezentowany model Fiat Cinquecento był produkowany w latach 1991-1998 jako 2-drzwiowy hatchback. Charakteryzował się on dwubryłowym, kanciastym nadwoziem. Auto charakteryzowało się solidnym zawieszeniem oraz istniała możliwość zamówienia go z wyposażeniem dodatkowym, takim jak na przykład centralny zamek, immobilizer, autoalarm, elektryczne szyby oraz klimatyzację. Dzięki tym elementom jazda pojazdem stawała się bardziej komfortowa pomimo jego małych rozmiarów.


Jak przystało na samochód miejski, Fiat Cinquecento był wyposażony w napęd na przednią oś. Moc silnika była na nią przenoszona przy pomocy 4 lub 5-biegowej przekładni manualnej. Jeśli chodzi o jednostki napędowe to zastosowano silniki o pojemności 0.7, 0.9 oraz 1.1 litra. Generowały one moc 30-55 koni mechanicznych i pozwalały na rozwinięcie prędkości maksymalnej do 126-150 km/h. Były to małe i oszczędne silniki, które zapewniały dobre osiągi dzięki niskiej masie własnej auta.

Polska

Fiat Cinquecento - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Fiat Cinquecento w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt