Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Fiat Stilo

fiat stilo

Fiat Stilo to samochód osobowy zaliczany do segmentu C. Jest to więc auto o charakterze kompaktowym, które pomimo swoich małych rozmiarów jest w stanie zapewnić względnie komfortowe warunki jazdy dla 4-5 osób. Oznacza to, że prezentowany samochód może być wykorzystywany zarówno jako rodzinny, a także miejski środek transportu. Zapewnia on nie tylko komfortową, ale również bezpieczną i ekonomiczną jazdę.


Opisywany pojazd Fiat Stilo był produkowany w latach 2001-2010 jako 3 lub 5-drzwiowy hatchback albo 5-drzwiowe kombi. Dzięki zastosowaniu różnych układów i elementów wyposażenia jazda była bardzo bezpieczna i komfortowa. Fiat Stilo był samochodem wyposażonym w napęd na przednią oś. Moc była na nią przenoszona przy pomocy 5 lub 6-biegowej skrzyni manualnej. Dostępne były również modele z 5-biegową skrzynią sekwencyjną.


Jeśli chodzi o silniki to w modelach Fiata Stilo stosowano różne jednostki napędowe w wersji benzynowej, a także wysokoprężnej. Silniki benzynowe były dostępne w zakresie pojemności 1.2-2.4 litra. Generowały one moc na poziomie 80-170 koni mechanicznych. Silniki dieslowskie były za to dostępne w wersjach 1.9 litra o mocy 80-150 koni mechanicznych. Takie jednostki napędowe zapewniały prędkość maksymalną na poziomie 170-207 km/h. Auto było w stanie rozpędzić się do 100 km/h w czasie 8,8-13,8 sekund. Oznacza to, że silniki te były dynamiczne, ale jednocześnie nie zużywały dużych ilości paliwa. Poziom spalania na 100 km to zakres 5,3-9,8 litra. Dzięki temu dostępne były wersje dla osób ceniących sobie dynamikę oraz oszczędność.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu fiat stilo?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Fiat Stilo jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Fiat Stilo. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt