Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Fiat Palio

fiat palio

Fiat Palio to samochód osobowy zaliczany do segmentu C, czyli grupy pojazdów kompaktowych. Samochód ten mimo swojej zwartej konstrukcji zapewnia sporo miejsca dla 4-5 osób oraz posiada umiarkowanie dużą przestrzeń bagażową. Dzięki temu pojazd ten jest w stanie spełniać zadania auta miejskiego, a także rodzinnego.


Fiat Palio I był produkowany w latach 1996-2001 jako 3 i 5-drzwioy hatchback lub 5-drzwiowe kombi. Posiadał on napęd na przednią oś oraz jednostki napędowe o pojemnościach 1.2, 1.4 oraz 1.6 litra, których moc wahała się w granicach 75, 70 oraz 101 koni mechanicznych.


Drugą generację Fiat Palio produkowano od 2001 do 2004 roku. Samochód ten stanowił odświeżoną wersję pierwszej generacji pod względem stylistyki. Nadal był to pojazd z nadwoziem hatchback lub kombi z takim samym układem drzwi jak w generacji pierwszej. Stosowano w nim silniki 1.0, 1.2 oraz 1.6 litra, których moc to poziom 73-120 koni mechanicznych.


Fiat Palio III był produkowano od 2004 do 2012 roku. Był to również 3 lub 5-drzwiowy hatchback albo 5-drzwiowe kombi. W porównaniu z poprzednimi modelami przeprowadzono zmianę wyglądu zewnętrznego, więc można stwierdzić, że jest to wersja po liftingu. Pojazd posiadał poduszki powietrzne, wspomaganie parkowania, czujniki deszczu oraz świateł. Pojazd napędzały silniki 1.8 litra o mocy 112 i 115 koni mechanicznych.


IV generacja jest produkowana od 2007 roku. Większość elementów mechanicznych i wersje nadwozia pozostały niezmienione. Jest to po prostu odświeżona wersja generacji trzeciej.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu fiat palio?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Fiat Palio jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Fiat Palio. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt