Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Fiat Multipla

 • Fiat Multipla

  Fiat Multipla SUPER STAN , 6-OSOBOWA , MINIVAN

  4950
  Rok produkcji:
  2000
  Przebieg:
  231000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  100 KM
  Poj. silnika:
  1600 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Fiat Multipla to samochód zaliczany do segmentu minivanów. Jest to więc pojazd charakteryzujący się przestronnym wnętrzem, w którym zapewnione jest miejsce dla 6 osób. Wszystkie te osoby mają zapewnioną odpowiednią ilość miejsca, a także komfort i bezpieczeństwo, dzięki któremu mogą one pokonywać nawet bardzo długie trasy. Oznacza to, że prezentowany model samochodu może z powodzeniem spełniać zadania taksówki dla większej liczby osób czy też przestronnego auta rodzinnego.


Opisywany minivan Fiat Multipla pierwszej generacji był produkowany w latach 1998-2004 w wersji 5-drzwiowej. Pojazd był oparty na płycie podłogowej modelu Bravo i Brava. Cechą charakterystyczną wyróżniającą ten pojazd wśród innych aut jest przednia część ze światłami drogowymi. Wewnątrz można znaleźć 6 przesuwanych foteli. Wskaźniki i przełączniki znajdują się bliżej fotela pasażera, a dźwignia zmiany biegów znajduje się również w innym miejscu w porównaniu z większością pojazdów. W wersji tej zastosowano silniki benzynowe 1.6 litra oraz dieslowskie o pojemności 1.9 litra. Ich moc to poziom 95-110 koni mechanicznych.


Druga generacja Fiata Multipla była produkowana od 2004 do 2010 roku. Zmieniono w niej przednią część razem ze światłami oraz zastosowano wiele udogodnień, a także wprowadzono różne dodatkowe elementy wyposażenia. Jeśli chodzi o silniki to nadal stosowano jednostki 1.6 w benzynie i 1.9 w dieslu, a ich moc to poziom 100-120 koni mechanicznych. Były więc to oszczędne, ale jednocześnie dynamiczne jednostki napędowe.

Polska

Fiat Multipla - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Fiat Multipla w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt