Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Fiat Linea

fiat linea

Fiat Linea jest samochodem osobowym, który jest zaliczany do segmentu pojazdów kompaktowych. Jest to więc auto, które posiada mniejsze rozmiary od tradycyjnych samochodów klasy średniej, ale jednocześnie jest większe niż pojazdy miejskie czy też subkompaktowe. Pomimo swojej zwartej budowy, pojazd ten jest w stanie zapewnić komfortowe warunki jazdy dla 4-5 osób nawet na bardzo długich dystansach. Jest to więc świetne połączenie auta miejskiego z pojazdem rodzinnym przeznaczonym na dłuższe dystanse.


Prezentowany pojazd Fiat Linea był produkowany w latach 2007-2015 jako 5-drzwiowy sedan, który pod wieloma względami bazuje na modelu Fiata Grande Punto. W 2012 roku przeprowadzono face lifting, który obejmował zmianę przedniego zderzaka oraz wlotu powietrza. Zmianom uległ również zderzak znajdujący się w tylnej części samochodu.


Opisywany samochód Fiat Linea to pojazd oferowany z napędem na przednią oś. Za przenoszenie mocy na taki układ napędowy odpowiada 5 lub 6-biegowa skrzynia manualna. Oprócz tego dostępne były modele tego auta wyposażone w skrzynię półautomatyczną posiadającą 5 biegów. Jeśli chodzi o silniki benzynowe to dostępne były dwie jednostki napędowe o pojemności 1.4 litra. Generowały one moc na poziomie 77 lub 120 koni mechanicznych, a ich prędkość maksymalna to 165 i 195 km/h. Silniki diesla dostępne były w wersjach 1.3 i 1.6 litra. Zapewniają one moc na poziomie 90 oraz 105 koni mechanicznych. Prędkość maksymalna samochodów wyposażonych w takie silniki to poziom 170-190 kilometrów na godzinę.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu fiat linea?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Fiat Linea jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Fiat Linea. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt