Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Fiat 500L

fiat 500l

Fiat 500L jest autem typu minivan, który charakteryzuje się przestronnym wnętrzem zapewniającym miejsce dla 5, a nawet 7 osób. Oznacza to, że pojazdu tego można użytkować, jako samochodu o charakterze rodzinnym. Często jest on również wykorzystywany przez firmy, które w ramach swojej działalności oferują usługi transportu pasażerskiego. Oczywiście opisywany samochód zapewnia swoim użytkownikom wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa jazdy, dzięki któremu możliwe jest użytkowanie auta na krótkich, a także długich dystansach.


Prezentowany 5-drzwiowy minivan Fiat 500L jest produkowany od 2012 roku. Samochód ten posiada duże szyby, a jego wnętrze jest jasne. Wysoki dach sprawia, że nawet duże osoby będą cieszyć się najwyższym poziomem komfortu jazdy tym autem. Oczywiście w skład wyposażenia wchodzą elementy i układy, które poprawiają poziom bezpieczeństwa i wygody.


Fiat 500L to samochód, który jest oferowany z napędem na przednią oś. Zbiornik paliwa charakteryzuje się pojemnością na poziomie 58 litrów, a jego masa własna to 1260 kg. Atutem tego pojazdu jest oczywiście pojemny bagażnik. Moc silników jest przenoszona na układ napędowy przy pomocy manualnej skrzyni biegów posiadającej 5 lub 6 przełożeń. Jeśli chodzi o jednostki napędowe to w pojazdach dostępne są silniki o pojemności 0.9-1.4 litra. Silniki te generowały moc na poziomie 80-162 koni mechanicznych. Oznacza to, że dostępne są zarówno jednostki napędowe stworzone z myślą o osobach, które są zainteresowane bardziej oszczędnymi, a także bardziej dynamicznymi samochodami.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu fiat 500l?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Fiat 500L jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Fiat 500L. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt