Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Fiat Freemont

fiat freemont

Pojazd osobowy znany na rynku motoryzacyjnym pod nazwą Fiat Freemont jest autem o charakterze sportowo-użytkowym, czyli po prostu jest to SUV. Charakteryzuje się on bardzo przestronnym wnętrzem, które zapewnia miejsce dla 5, a nawet 7 osób. Jest to więc samochód spełniający wymagania stawiane przed pojazdami rodzinnymi. Oprócz tego zapewnia on najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa, dzięki zastosowaniu różnych systemów i układów. Pojazd ten został stworzony z myślą o ludziach poszukujących dynamicznych aut rodzinnych, które będą sobie również dobrze radziły w terenie o małym stopniu trudności.


Fiat Freemont to 5-drzwiowy SUV produkowany od 2011 roku. Samochód ten jest wyposażony w wiele nowoczesnych systemów, które poprawiają bezpieczeństwo na drodze oraz wpływają na komfort jazdy i sprawiają, że nawet bardzo długa podróż będzie przyjemna. Opisywany model jest wyposażony w napęd na przednią oś, ale dostępne są również wersje z napędem na cztery koła, które radzą sobie bardzo dobrze w terenie. Moc jest przenoszona na taki układ napędowy przy pomocy 6-biegowej skrzyni manualnej lub 6-biegowej skrzyni automatycznej.


Jeśli chodzi o silniki benzynowe to w opisywanym samochodzie Fiat Freemont zastosowano jednostki o pojemności 2.4 i 3.6 litra, które generują moc 170 i 280 koni mechanicznych. Prędkość maksymalna takich jednostek to poziom 190 oraz 206 km/h. Silniki diesla są dostępne w pojemności 2.0 litra, a zakres ich mocy to poziom 140-170 koni mechanicznych. Zapewniają one maksymalną prędkość 180-195 km/h.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu fiat freemont?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Fiat Freemont jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Fiat Freemont. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt