Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Fiat Albea

fiat albea

Auto produkowane pod nazwą Fiat Albea jest pojazdem osobowym o charakterze miejskim, który jest produkowany przez włoski koncern Fiat. W latach 2002-2010 auto produkowano w Turcji, a w Chinach jest ono produkowane aż po dziś dzień od 2002 roku. Jest to pojazd zaliczany do segmentu A obejmującego auta przeznaczone do użytkowania na obszarach miejskich. Charakteryzuje się ono małym rozmiarem, więc przewożenie 5 osób na dłuższych dystansach jest możliwe, ale jednocześnie nie wiąże się to ze zbyt wysokim komfortem. Nie jest to więc auto rodzinne. Zostało ono stworzone z myślą o osobach, które poszukują taniego w eksploatacji samochodu miejskiego. W razie konieczności ten kompaktowy pojazd miejski może być używany, jako auto rodzinne, ale najlepszy komfort jest zapewniany, gdy autem jadą 4 osoby.


Fiat Albea jest produkowany jako 4-drzwiowy sedan. Samochód ten charakteryzuje się niską masą własną. Dzięki temu można w nim zastosować bardziej oszczędne silniki, a pomimo to pojazd nie traci na swojej dynamice. Auto posiada zbiornik paliwa o pojemności 47 litrów oraz bagażnik, który charakteryzuje się pojemnością 515 litrów.


Opisywany samochód wyprodukowano z napędem na przednią oś. Moc jest na nią przenoszona przy pomocy manualnej skrzyni biegów lub przekładni półautomatycznej. Oba mechanizmy posiadają 5 przełożeń. Jeśli chodzi o silniki to w opisywanym modelu zastosowano jednostki napędowe o pojemności 1.2-1.6 litra zasilane benzyną. Posiadają one moc 60-103 koni mechanicznych. Dostępna jest również dieslowska jednostka napędowa o pojemności 1.3 litra oraz mocy 70 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu fiat albea?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Fiat Albea jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Fiat Albea. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt