Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Fiat Ritmo

 • Fiat Ritmo

  Fiat Ritmo kabriolet, klasyk , 1985 r.

  4900
  Rok produkcji:
  1985
  Przebieg:
  120000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  58 KM
  Poj. silnika:
  1700 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Fiat Ritmo to pojazd osobowy zaliczany do segmentu samochodów kompaktowych. Jest to auto charakteryzujące się zwartą konstrukcją i ograniczoną przestrzenią wewnętrzną, jednak mimo to, opisywany samochód jest w stanie zapewnić względnie komfortowe i bezpieczne warunki jazdy dla 5 osób na krótkich oraz dłuższych dystansach. Jest to więc pojazd, który spełnia zarówno zadania auta miejskiego, jak również samochodu rodzinnego na średnie i dłuższe trasy.


Prezentowany model włoskiego samochodu Fiat Ritmo był produkowany w latach 1978-1988 jako 3 i 5-drzwiowy hatchback, ale dostępny był również 2-drzwiowy kabriolet. Auto posiadało zbiornik paliwa o pojemności 51 litrów. Pozwalała ona na przejechanie maksymalnie 600 kilometrów. Masa własna 800-1400 kg była niska, więc auto było dynamiczne i zwrotne pomimo zastosowania w nim oszczędnych jednostek napędowych.


Fiat Ritmo to pojazd, w którym zastosowano napęd na przednią oś. Moc była na nią przenoszona przy pomocy automatycznej skrzyni biegów z 5 lub 6 przełożeniami. Jeśli chodzi o dieslowskie jednostki napędowe to opisywany model był wyposażony w silniki o pojemności 1.0-2.0 litra oraz mocy 55-130 koni mechanicznych. Dostępne były również silniki dieslowskie posiadające pojemność 1.7 oraz 1.9 litra. Moc generowana przez takie jednostki napędowe stoi na poziomie 58-80 koni mechanicznych. Były więc to dosyć dynamiczne jednostki napędowe, które jednocześnie nie zużywały dużych ilości paliwa. Było to możliwe dzięki niskiej masie własnej prezentowanego samochodu.

Polska

Fiat Ritmo - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Fiat Ritmo w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt