Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Fiat Seicento

fiat seicento

Włoski samochód osobowy marki Fiat Seicento jest pojazdem przeznaczonym do użytkowania w ruchu miejskim. Jego cechą charakterystyczną jest mały rozmiar. Co prawda w takim aucie możliwe jest przewożenie nawet 5 osób, ale taka podróż na dłuższych dystansach może być niekomfortowa. W związku z tym o wiele lepsze jest przewożenie mniejszej liczby osób na krótszych trasach. Prezentowany model samochodu został wyprodukowany głównie z myślą o osobach, które poszukują auta do miasta, pracy, szkoły, na zakupy i inne krótkie wypady, głównie o charakterze miejskim.


Fiat Seicento był produkowany w latach 1998-2010 jako 3-drzwiowy hatchback. Model ten był dostępny w różnych wersjach wyposażenia. Dostępne były między innymi układy i elementy, takie jak elektryczne szyby, centralny zamek, poduszki powietrzne czy też klimatyzacja. Dzięki tym oraz innym elementom i systemom możliwe było zapewnienie bardzo komfortowych i bezpiecznych warunków jazdy miejskiej.


Jak na małe, oszczędne auto miejskie przystało, Fiat Seicento posiadał napęd na przednią oś. Za przenoszenie mocy na taki układ napędowy odpowiadała manualna skrzynia biegów posiadająca 5 przełożeń. Dostępne były również 5-biegowe skrzynie półautomatyczne. Jeśli chodzi o jednostki napędowe to prezentowane pojazdy były wyposażone w jednostki benzynowe o pojemności 0.9 oraz 1.1 litra. Ich moc to poziom 39, 54 lub 55 koni mechanicznych. Dostępne były również wersje z oszczędnym i ekologicznym silnikiem elektrycznym zapewniającym moc na poziomie 41 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu fiat seicento?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Fiat Seicento jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Fiat Seicento. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt