Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Fiat Ulysse

fiat ulysse

Fiat Ulysse to samochód typu van przystosowany do przewożenia od 5 do nawet 8 osób. Dzięki swojej dużej przestronności pojazd ten zyskuje miano samochodu o charakterze rodzinnym. Zapewnia on również bardzo wysoki poziom komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy. Jest to więc idealny pojazd dla firm zajmujących się przewozem pasażerów oraz dla użytkowników prywatnych poszukujących dynamicznego, bezpiecznego i komfortowego auta dla siebie oraz swoich rodzin.


Pierwszą generację tego modelu znaną pod nazwą Fiat Ulysse produkowano w latach 1994-2002. Był to 5-drzwiowy van posiadający bogate wnętrze oraz układy, systemy i elementy wyposażenia odpowiadające za zapewnienie jak największego poziomu komfortu i bezpieczeństwa jazdy. Dzięki nim pojazd ten jest uznawany za samochód o charakterze rodzinnym i nadaje się do użytkowania zarówno na krótkich, jak i na długich trasach.


Prezentowany samochód Fiat Ulysse był produkowany jako 5-drzwiowy van z napędem na przednią oś. Dostępne były modele posiadające zarówno skrzynie manualne, jak również przekładnie automatyczne, których zadaniem było przenoszenie mocy silnika na układ napędowy. Pojazd posiadał silniki benzynowe 1.8-2.0 litra (99-147 KM) oraz dieslowskie 1.9-2.1 litra o mocy 90-109 KM.


Drugą generację Fiat Ulysse produkowano od 2002 do 2011 roku również jako 5-drzwiowy van. Zdecydowano się na zmianę wyglądu, ale również na zastosowanie silników benzynowych o pojemności 2.0 i 3.0 litra oraz mocy 136 i 204 koni mechanicznych. Silniki diesla były dostępne w wersji 2.0 litra o mocy 109 lub 128 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu fiat ulysse?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Fiat Ulysse jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Fiat Ulysse. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt