Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Fiat Croma

fiat croma

Fiat Croma to włoski samochód zaliczany do grona pojazdów klasy średniej. Oznacza to, że jest to auto, które zapewnia komfortowe i bezpieczne warunki podróży dla 5 osób. Dzięki swojemu przestronnemu wnętrzu pojazd ten może być użytkowany jako samochód o charakterze rodzinnym. Został on stworzony z myślą o ludziach, którym zależy na wejściu w posiadanie solidnego, ale niedrogiego w eksploatacji pojazdu przeznaczonego dla siebie oraz swoich rodzin.


Prezentowany model Fiat Croma był produkowany jako 5-drzwiowe kombi. Samochód ten był dostępny w wielu wersjach wyposażenia. Obejmowały one różne układy i elementy, takie jak na przykład regulacja wysokości fotela, poduszki powietrzne, centralny zamek, elektryczne szyby, radio CD oraz wiele innych elementów, a także układów, które odpowiadają za zwiększenie poziomu komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy.


Samochód znany pod nazwą Fiat Croma jest autem, które produkowano w latach 2005-2011. Był to pojazd wyposażony w napęd, na który moc była przenoszona przy pomocy 5 lub 6-biegowej manualnej skrzyni biegów. Dostępne były również modele wyposażone w 6-biegowe skrzynie automatyczne. Auto to dysponuje zbiornikiem o pojemności 62 litrów. Jeśli chodzi o silniki benzynowe to były one dostępne w zakresie pojemności 1.8-2.2 litra. Ich moc to poziom 140-147 koni mechanicznych, a prędkość maksymalna aut wyposażonych w takie silniki to 205-210 km/h. Silniki diesla były z kolei dostępne w wersji 1.9-2.4 litra. Ich moc to poziom 120-200 koni mechanicznych. Prędkość maksymalna generowana przez takie silniki to 195-216 km/h.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu fiat croma?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Fiat Croma jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Fiat Croma. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt