Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Fiat Sedici

fiat sedici

Samochód osobowy noszący nazwę Fiat Sedici to pojazd zaliczany do grupy SUV. Jest to auto charakteryzujące się dużą przestronnością oraz komfortowymi i bezpiecznymi warunkami jazdy dla 5 osób. Samochód posiada jednostki napędowe zapewniające bardzo dobre osiągi na krótkich i długich dystansach, a do tego radzi sobie bardzo dobrze z dziurawymi drogami, trasami polnymi, a także trasami terenowymi o umiarkowanym lub średnim stopniu trudności. Został on więc wyprodukowany z myślą o osobach, które poszukują samochodu o charakterze wielozadaniowym.


Fiat Sedici to 5-drzwiowy SUV, który był produkowany w latach 2006-2014. Pojazd charakteryzuje się przestronnym wnętrzem oraz wyposażeniem, które wpływa pozytywnie zarówno na komfort, jak i na bezpieczeństwo jazdy. Opisywany model był produkowany przez koncerny Fiat, a także Suzuki, jednak większość jego podzespołów mechanicznych pochodziła od koncernu włoskiego.


Jak na pojazd o charakterze terenowym przystało, Fiat Sedici był wyposażony w napęd na cztery koła. Moc była na nie przenoszona przy pomocy 4-biegowej skrzyni automatycznej, ale dostępne były również modele z 5 lub 6-biegową przekładnią obsługiwaną manualnie. Oferta silnikowa obejmowała jednostki benzynowe o pojemności 1.6 litra oraz mocy 107-120 koni mechanicznych, natomiast silniki diesla były oferowane w zakresie pojemności 1.9-2.0, a moc generowana przez nie stoi na poziomie 120-135 koni mechanicznych. Są to jednostki napędowe przystosowane do jazdy w różnych warunkach drogowych i terenowych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu fiat sedici?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Fiat Sedici jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Fiat Sedici. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt