Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Fiat 500

fiat 500

Fiat 500 to włoski samochód miejski produkowany w latach 1957-1975. Od 2007 roku rozpoczęto produkcję nowoczesnej generacji tego pojazdu. Opisywane auto należy do segmentu A, więc jest to typowy, mały samochód przeznaczony do jazdy po mieście. Posiada on ograniczone wnętrze, więc nie jest on przeznaczony do użytkowania jako auto rodzinne na dłuższych trasach. Prezentowany model został stworzony z myślą o ludziach, którzy poszukują niewielkiego, taniego w utrzymaniu samochodu zapewniającego dojazd do miasta, szkoły, itp.


Wersja Fiat 500 z lat 1957-1975 była dostępna jako 2-drzwiowy fastback lub 3-drzwiowe kombi. Auto to posiadało napęd na tylną oś, a moc była na nią przenoszona przy pomocy manualnej skrzyni biegów posiadającej 4 przełożenia. Jeśli chodzi o jednostki napędowe to w pojeździe tym stosowano silniki o pojemności 0.5 oraz 0.6 litra. Takie jednostki napędowe generowały moc na poziomie 15, 18 oraz 21 koni mechanicznych. Prędkość maksymalna takich pojazdów to 85, 90 oraz 100 km/h.


Wersja Fiata 500 produkowana od 2007 roku różni się trochę wyglądem od swojego pierwowzoru. Jest to jednak nadal samochód o charakterze miejskim, który zapewnia dynamiczną, bezpieczną, wygodną oraz tanią jazdę na trasach miejskich. Model ten jest produkowany jako 3-drzwiowy hatchback lub 2-drzwiowy kabriolet. Za przenoszenie mocy na układ napędowy odpowiada manualna skrzynia biegów posiadająca 5 lub 6 przełożeń. Samochód ten dostępny jest również w wersji wyposażonej w półautomatyczną skrzynię biegów z 5 przełożeniami, a także w 6-biegowy automat. Jeśli chodzi o silniki to zastosowano jednostki napędowe 0.9-1.4 litra o mocy 85-180 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu fiat 500?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Fiat 500 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Fiat 500. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt