Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Fiat Idea

fiat idea

Fiat Idea to osobowy minivan, który jest w stanie zapewnić miejsce dla 5 osób. Cechą charakterystyczną tego auta jest jego bardzo duża przestronność. Dzięki niej osoby przebywające w pojeździe mają zapewnione komfortowe i przede wszystkim bezpieczne warunki jazdy. Opisywany pojazd jest więc klasycznym samochodem rodzinnym, który zapewnia jak najlepsze warunki jazdy nie tylko na długich, ale również na krótkich dystansach. Został on wyprodukowany z myślą o ludziach, którzy cenią sobie przestronne wnętrze.


Prezentowany pojazd Fiat Idea jest produkowany od 2003 roku aż po dziś dzień. Jest to 5-drzwiowy minivan posiadający zestaw wskaźników umieszczonych centralnie, a także przesuwaną i składaną tylną kanapę. W standardzie można znaleźć wyposażenie takie jak ABS, 2 poduszki powietrzne oraz elektryczne szyby z przodu. W ramach wyposażenia opcjonalnego dostępnych było 6 poduszek powietrznych, ESP, elektryczne szyby z tyłu, a także elektrycznie podgrzewane oraz sterowane lusterka. Wyposażenie takie zapewnia nie tylko wysoki poziom komfortu, ale również poprawiało bezpieczeństwo jazdy.


Prezentowany 5-drzwiowy minivan Fiat Idea jest samochodem posiadającym napęd na przednią oś, a moc jest na nią przenoszona przy pomocy 5 lub 6-biegowej skrzyni manualnej, a także dostępne są wersje z 5-biegową skrzynią automatyczną. Jeśli chodzi o silniki to oferowane są jednostki napędowe o pojemności 1.2, 1.3, 1.4 oraz 1.9 litra (1.2 i 1.4 - benzyna, 1.3 i 1.9 diesel). Moc tych silników to poziom 70-100 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu fiat idea?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Fiat Idea jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Fiat Idea. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt