Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Fiat Multipla

fiat multipla

Fiat Multipla to samochód zaliczany do segmentu minivanów. Jest to więc pojazd charakteryzujący się przestronnym wnętrzem, w którym zapewnione jest miejsce dla 6 osób. Wszystkie te osoby mają zapewnioną odpowiednią ilość miejsca, a także komfort i bezpieczeństwo, dzięki któremu mogą one pokonywać nawet bardzo długie trasy. Oznacza to, że prezentowany model samochodu może z powodzeniem spełniać zadania taksówki dla większej liczby osób czy też przestronnego auta rodzinnego.


Opisywany minivan Fiat Multipla pierwszej generacji był produkowany w latach 1998-2004 w wersji 5-drzwiowej. Pojazd był oparty na płycie podłogowej modelu Bravo i Brava. Cechą charakterystyczną wyróżniającą ten pojazd wśród innych aut jest przednia część ze światłami drogowymi. Wewnątrz można znaleźć 6 przesuwanych foteli. Wskaźniki i przełączniki znajdują się bliżej fotela pasażera, a dźwignia zmiany biegów znajduje się również w innym miejscu w porównaniu z większością pojazdów. W wersji tej zastosowano silniki benzynowe 1.6 litra oraz dieslowskie o pojemności 1.9 litra. Ich moc to poziom 95-110 koni mechanicznych.


Druga generacja Fiata Multipla była produkowana od 2004 do 2010 roku. Zmieniono w niej przednią część razem ze światłami oraz zastosowano wiele udogodnień, a także wprowadzono różne dodatkowe elementy wyposażenia. Jeśli chodzi o silniki to nadal stosowano jednostki 1.6 w benzynie i 1.9 w dieslu, a ich moc to poziom 100-120 koni mechanicznych. Były więc to oszczędne, ale jednocześnie dynamiczne jednostki napędowe.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu fiat multipla?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Fiat Multipla jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Fiat Multipla. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt