Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Fiat Qubo

fiat qubo

Samochód znany pod nazwą Fiat Qubo to jedna z wersji Fiata Fiorino trzeciej generacji. Jest to pojazd mechaniczny zaliczany do grona minivanów. Wersja Qubo jest typowo osobowym modelem, który jest w stanie pomieścić do 5 osób i zapewnić im komfortowe warunki jazdy nawet na długich dystansach. Oznacza to, że auto takie może spełniać zadania taksówki dla większych grup osób lub może służyć jako auto rodzinne.


Prezentowany samochód Fiat Qubo jest produkowany w Turcji od 2007 roku. Jest to 4 lub 5-drzwiowy kombivan. Posiada on wyposażenie, które odpowiada za zapewnienie jak najwyższego poziomu komfortu i bezpieczeństwa jazdy nawet na długich trasach. Oczywiście zakres wyposażenia różnił się w zależności od wybranej wersji wyposażeniowej: Active, Dynamic lub Trekking.


W prezentowanym modelu Fiat Qubo za przenoszenie mocy na układ napędowy odpowiadały skrzynie biegów w wersji manualnej posiadające 5 przełożeń lub skrzynie automatyczne, które posiadają 6 przełożeń. Masa własna pojazdu jest niska jak na auto typu minivan, ponieważ jest to poziom zaledwie 1070 kilogramów. Dzięki tak niskiej masie w aucie można było zastosować oszczędne silniki, a pojazd i tak nie tracił dynamizmu.


Jeśli mowa o jednostkach napędowych to w opisywanym samochodzie Fiat Qubo znajduje się silnik benzynowy o pojemności 1.4 litra oraz 73 koni mechanicznych. Prędkość maksymalna takiej jednostki napędowej to poziom 155 km/h. Auto przyspiesza do 100 km/h w czasie 16,2 sekund. Dostępna jest również jednostka dieslowska o pojemności 1.3 litra, mocy 75 koni mechanicznych oraz przyspieszeniu do 100 km/h w czasie 16,5 sekundy. Należy też pamiętać o silniku zasilanym gazem ziemnym, który posiada pojemność 1.4 litra, moc 70 koni mechanicznych oraz przyspieszenie do 100 km/h na poziomie 17,5 sekundy.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu fiat qubo?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Fiat Qubo jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Fiat Qubo. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt