Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

DFSK

dfsk

Koncern DFSK to chińska firma zajmująca się produkcją pojazdów osobowych i użytkowych, busów, a także części samochodowych. Firma ta powstała w 1969 roku, a obecnie jest jednym z największych chińskich producentów samochodów. Sprzedaż na poziomie przekraczającym 2 miliony pojazdów zapewnia tej firmie 11% udziału w chińskim rynku. Auta tej firmy trafiają również na rynki zagraniczne.


Jednym z bardziej znanych modeli tej marki jest DFSK V25. Jest to dostawczy furgon o maksymalnej ładowności na poziomie 706 kilogramów. Posiada on silnik benzynowy o pojemności 1.3 litra, a jego maksymalna moc sięga poziomu 78 koni mechanicznych. Model ten dysponuje napędem na tylną oś oraz 5-biegową skrzynią manualną. Furgon ten posiada bardzo funkcjonalne drzwi przesuwne po obu stronach nadwozia. Dostęp do części zamiennych jest łatwy, a dodatkowo istnieje możliwość zamontowania instalacji LPG.


Oczywiście w ofercie opisywanego koncernu można znaleźć bardzo wiele innych pojazdów typu van, furgon, czy też pick-up. Firma produkuje również pasażerskie busy, autobusy oraz auta osobowe. Większość z nich trafia jednak wyłącznie na rynek chiński, chociaż zdarzają się wyjątki, które są eksportowane poza ten kraj.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu dfsk?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam DFSK jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie DFSK. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt