Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

gonow

 • Gonow altul TERENOWY , +LPG , bezwypadkowy

  Mam do sprzedania samochód Gonow Altul z 2012 r. Cena netto . Silnik 2.0 benzyna+LPG o mocy 125 KM . Homologacja ciężarowa. Idealny . Full wyposażenie.
  25000
  PLN
  Rok produkcji:
  2012
  Przebieg:
  87000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna+LPG
  Moc silnika:
  125 KM
  Poj. silnika:
  2000 cm3
  Skrzynia:
  manualna

Jaka jest historia marki gonow?

Firma znana na rynku pod nazwą Gonow to chiński producent samochodów, aut o przeznaczeniu komercyjnym oraz pojazdów typu SUV. Główna siedziba tego koncernu mieści się w Taizhou, Zhejiang w Chinach. Marka ta wchodzi w skład grupy znanej pod nazwą GAC Group. Pojazdy tej firmy wytwarzane są pod nazwą GAC Gonow w Chinach oraz jako Gonow na innych rynkach. Firma została założona w 2003 roku w Taizhou, Zhejiang. Firma stale się rozwijała i wprowadzała na rynek coraz nowsze pojazdy, a sprzedaż rosła. Jako ciekawostkę warto wspomnieć, że w 2010 roku Gonow był pierwszym chińskim pojazdem, który zdobył punkty w rajdach samochodowych FIA. W 2010 roku firma Guangzhou Automobile Group Co. kupiła 51% akcji Gonow.


W ramach opisywanej marki powstało wiele modeli pojazdów. Do tego grona można zaliczyć model Gonow Dual Luck produkowany w latach 2003-2008. Był to pojazd SUV o nadwoziu kombi. Auto to było produkowane z silnikami 2.4 - 2.8 litra o mocy 51 - 92 kW.


Kolejnym ciekawym SUV-em w wersji kombi był model Gonow GS50. Ten solidny pojazd sportowo-użytkowy był dostępny w wersji z silnikiem benzynowym o pojemności 2.2 litra i mocy 75 kW oraz silnikiem wysokoprężnym o pojemności 2.8 litra i mocy 57 - 67,6 kW.


Do grona pojazdów tej chińskiej marki można też zaliczyć modele Gonow GS-1. Były to również auta typu SUV z nadwoziem kombi. Dysponowały one silnikami benzynowymi o pojemności 2.4 litra i mocy 92 kW.


Oczywiście firma Gonow wprowadziła na rynek wiele innych aut, a te 3 modele wspomniane powyżej są tylko przykładami.

Czy na portalu PoSamochod mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu gonow?

Dodawanie ogłoszeń samochodowych na sprzedaż w kategorii Gonow jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Gonow
Ocena marki: 4.9 / 5 W oparciu o 50 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@PoSamochod.pl

Kontakt