Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

GWM

gwm

Skrót GWM bierze się od nazwy Great Wall Motors. Jest to chiński producent samochodów, którego nazwa związana jest z Wielkim Murem Chińskim (Great Wall). Jest to największy chiński producent samochodów sportowo-użytkowych SUV. Prezentowana firma powstała w 1984 roku. Oprócz pojazdów SUV w ofercie tej firmy znajdują się auta osobowe, a także pojazdy ciężarowe. Na początku swojej działalności firma ta produkowała wyłącznie pojazdy o charakterze ciężarowym, a pierwszy pojazd o nadwoziu sedan powstał dopiero w 2010 roku. Firma zyskała ugruntowaną pozycję na rynku motoryzacyjnym przede wszystkim dzięki produkcji samochodów typu pick-up. W 2003 roku firma ta stała się pierwszym prywatnym przedsiębiorstwem, które stało się własnością Państwa. Od 2006 roku rozpoczął się eksport małych vanów i pojazdów typu SUV do Europy. Firma posiada własne centrum rozwoju, w którym opracowywane są różne technologie mające na celu poprawienie jakości produkowanych aut. Prowadzone są między innymi prace nad pojazdami o napędzie elektrycznym.


Wśród modeli oferowanych przez tą firmę znajduje się między innymi Great Wall Peri. Firma FIAT zgłosiła naruszenie ich patentu i uznała, że model ten jest identyczny z modelem Fiat Panda. Ostatecznie sąd nie przyznał racji i produkcja jest kontynuowana aż po dziś dzień. Great Wall Peri to pojazd miejski sprzedawany jako 5-drzwiowy hatchback. W porównaniu ze swoimi odpowiednikami w Europie, model ten charakteryzuje się niższą ceną i kosztem produkcji. Great Wall Peri to pojazd posiadający 5-biegową skrzynię manualną oraz silnik benzynowy o pojemności 1.3 litra.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu gwm?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam GWM jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie GWM. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt