Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Tesla

tesla

Firma znana na rynku motoryzacyjnym pod nazwą Tesla to amerykański producent pojazdów sportowych zasilanych energią elektryczną. Przedsiębiorstwo powstało w 2003 roku i do roku 2008 pracowało nad wprowadzeniem pierwszego modelu Tesli znanego pod nazwą Tesla Roadster. Auto wprowadzono do produkcji w roku 2008 i wytwarzano je do roku 2012. Był to 2-osobowy pojazd elektryczny, który przyspieszał do 100 km/h w czasie poniżej 4 sekund. Rozwijał on maksymalną prędkość 210 kilometrów na godzinę.


Od 2012 roku produkowany jest pojazd Tesla Model S. Jest to auto klasy średniej-wyższej mogące pomieścić od 5 do 7 osób w zależności od wybranej opcji. Nadwozie wykonano z aluminium, a pojazd posiada napęd na cztery koła. W 2015 roku wprowadzono na rynek auto Tesla Model X. Jest to samochód typu Crossover z napędem na 4 koła oraz nowoczesnym wyposażeniem wpływającym na wysoki komfort i bezpieczeństwo jazdy.


Najnowszym autem tej marki produkowanym od 2017 roku jest Tesla Model 3. Jest to w pełni elektryczny sedan w wersji kompaktowej. Atutem tego pojazdu jest duży zasięg pozwalający przejechać około 350 kilometrów na jednym ładowaniu. Auto jest kompatybilne ze stacjami Supercharger, posiada napęd na tylne koła oraz przyspiesza do 100 km/h w czasie poniżej 6 sekund. Pojazd jest również przystosowany do jazdy na autopilocie.


Atutem wszystkich modeli Tesli jest oczywiście brak konieczności zużywania paliwa. Korzystanie z napędu elektrycznego jest również bardzo ekologicznym rozwiązaniem. Pojazdy te nie tracą bowiem swojej dynamiki pomimo braku silników spalinowych. Mogą z powodzeniem być wykorzystywane jako dynamiczne auta sportowe.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu tesla?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Tesla jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Tesla. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt